Skocz do zawartości
Forum

Depresja, samotność i lęk przed nowym


Gość mariusz lat 26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz lat 26

Witam wszystkich.Zdecydowałem się napisać tutaj ten post ponieważ zdałem sobie właśnie sprawę ze potrzebuje pomocy bo bez niej nie dam sobie rady.nawet nie wiem od czego mam zacząć. jestem człowiekiem bardzo skrytym przez co samotnym nie mam dziweczyny przyjaciol i znajomych. odizolowałem sie praktycznie od społeczenstwa. jedyne co posiadam to rodzina ale czasami to nawet od niej sie izoluje. szczesliwy czuje sie tak naprawde tylko w domu a wszedzie indziej odczuwam niepokuj. mam problemy z nawiazywaniem jakichkolwiek kontaktow z innymi osobami. czuje sie człowiekiem beznadziejnym i gorszym. nie wierze w swoje umiejetnosci a co gorsze mam poczucie ze nic nie potrafie. jestem na etapie zmiany pracy i o jakim tylko zawodzie lub pracy bym nie pomyslał(co dopiero zrobił cos w tym kierunku) ta sytuacja mnie paralizuje przestaje racjonalnie myslec i mam ochote zpasc sie pod ziemie. czesto pojawiaja sie we mnie mysli samobojcze ale jak narazie strach przed podjeciem dalszych cynnosci jest wiekszy wiec zatrzymuje sie na etapie mysli. Wszystko to co dzisiaj przyzywam zaczeło sie w szkole sredniej lecz zbagatelizowałem problem a dziasiaj zberam tego plony ijest ze mna z dnia na dzien gorzej. Od 3 miesiecy nie wiem co to usmiech, szczecie beztroskie zycie. To co sie dzieje w mojeje głowie to sytuacja nie do opisania ale mam nadzieje ze ci co to przeczytaja wiedza a co chodzi i podpowiedza mi co mam zrobic by moc znowu cieszyc sie z zycia i byc tak poprotu szczesliwym P>S sory za pisownie ale staralem sie pisac prawde a nie zastanawiac sie czy to jest popranie jezykowo POZDRAWIAM MARIUSZ

Odnośnik do komentarza
Gość mariusz lat 26

Przeczytałem ten post na spokojnie i stwierdziłem ze to moze połowa rzeczy ktore mnie trapi. nie sposob wszystkie tak poprostu wymienic . dodam jeszceze nie spie nocami czuje sie wiecznie zmeczony na nic nie mam siły fizycznej jak i psycychicznie sie blokuje( dla porownania dodam ze jeszcze 3 miesiace temu biegałem połmaratony cwiczyłem nad wyglodem swojego ciała i ogolna sprawnoscia)dzis na nic nie mam siły boje sie jutra i tego co bedzie najchetniej chciałbym zatrzymac cas lub zasnac i tak poporostu sie juz nie obudzic!!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Mariusz myśli samobójcze, niskie poczucie własnej wartości, niezdolność do odczuwania przyjemności, uczucie ciągłego zmęczenia, problemy ze snem, lęk przed przyszłością to objawy sugerujące zaburzenie depresyjne. Jednak niemożliwe jest postawienie diagnozy przez internet, dlatego wskazana jest konsultacja z psychologiem lub psychiatrą.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...