Skocz do zawartości
Forum

Jak ujędrnić piersi po porodzie i skutecznie przybrać na wadze?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pol roku jestem szcześliwa Mama wspaniałego Synka i mam nieco wstydliwy problem (a przynajmniej dla mnie) wiążący się ze zmiana wyglądu moich piersi. Wiem, że to normalna sprawa i ze nigdy nie wrócą do dawnych kształtów ale bardzo chciałabym ujędrnić je chociażby w kilku procentach. Zapewne są tutaj Rodzicielki, które miały podobne problemy a wiec zwracam się do wszystkich. Jakie znacie, bądź stosowałyście skuteczne sposoby na popawienie ich wyglądu? Bardzo mi na tym zależy. Czuje się strasznie dziwnie i nie komfortowo, gdy Mąż ich dotyka lub całuje. Wiele razy mówiłam mu żeby dał Sobie spokój, że to są teraz "flaki" a nie jego "cycuszki" jak to ma w zwyczaju je nazywać. Ale do niego nic nie dociera i ciągle powtarza że te też kocha. Już brak mi pomysłów, więc liczę na wasze wsparcie.
Mam również ogromny problem z przybraniem na wadze. Chciałabym przytyć kilka kilogramów lecz nie mam pojęcia jak tego dokonać :( Borykam się z tym od dawna, niestety bez widocznych rezultatów. Nie odmawiam sobie niczego, zjadam wszystko co tylko jest zjadliwe i nic... W trakcie ciąży jeszcze schudłam i ważyłam 46kg a do porodu szłam ważąc jakieś 52kg. Ja już nie chce być takim chudzielcem. Niedługo wpadne w depreche jakąś co mi jest zupełnie nie potrzebne teraz. Jeśli Macie jakieś pomysły co mogłabym zrobić w tym kierunku to proszę piszcie wszystko. Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...