Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i pozytywne testy ciążowe a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy jestem w ciąży ponieważ okres mi się spóźnia 6 dzień dodam, że mam okres reguralny 27-28 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 4 października. W dnia spodziewanego okresu dostałam zauważyłam u siebie dziwną wydzielinę biała serowata z grudkami bezzapachowa nie wiem z chlopakiem co sie ze mna dzieje, owszem czesto mam grzybice pochwy ktora lubi sobie powracac. Robiłam 3 testy ciążowe i wyszly wszystkie pozytywnie. Czytałam że testy też wykrywają jakieś choroby i tak włąśnie sie zastanawiam otóż dwa dni pobolewalo mnie podbrzusze a szczególnie prawy jajnik, natomiast po tym już było wszystko dobrze nic mnie nie boli oprócz piersi, które pobolewają. Proszę mi powiedzieć czy jestem w ciąży czy raczej to jakies chorobsko? do lekarza ide w następnym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

ehh oby to byłą ciąża a nie np torbiel jajnika tak sie o tym naczytalam i cały czas chodzi mi po głowie czy to czy może to... chociaż nigdy u mnie nie stwierdzono torbieli ani nic innego. a powiedzcie mi jak myslicie co mogl oznaczac ten śluz dziwny? znowu grzybek czy tak ma być? I jak to jest z tym torbielem test tez wykrywa takie chorobsko?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...