Skocz do zawartości
Forum

Okropny zapach z okolic krocza


Gość marchewkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem. Jest on już od dłuższego czasu, nie występuje zawsze ale w ostatnim czasie kiedy już jest to zdaje mi się, że jest on silniejszy. Mam 17 lat i mam problem z dość nieprzyjemnym zapachem z krocza. Jest on dość ostry. Ogólnie dbam o higienę, ale tego zapachu nie mogę się pozbyć. Jest to dla mnie bardzo stresujące, gdyż ostatnio podniosłam nogę by zawiązać buta i wtedy było to czuć strasznie, a miało to miejsce w klasie, więc czuły to osoby siedzące obok mnie. Jestem tym załamana, brak mi przez to pewności siebie i czuję, że cierpią przez to moje stosunki towarzyskie na których chcąc nie chcąc mi zależy.

Odnośnik do komentarza

mam 20 lat, jak miałam 13-14 lat to przez dluuugi okres czasu miałam taki problem jak ty. u lekarza ginekologa tez byłam dosyć wczesnie własnie ze względu na ten problem - i nic się nie działo, nic kompletnie wyniki badań nie wykazały - byłam zdrowa.
zaczęłam nosić bawelniane majtki, w okolicy krocza starałam się aby ubrania nie przylegały do ciała, aby się nie pocić w kolicach intymnych, jak siedziałam nogi trzymałam dalej os siebie nie złączone czy noga na noge, i podmywalam się rano, po powrocie ze szkoły i wieczorem, po wf zmiana bielizny, powoli pozbyłam się tego nieprzyjemnego zapachu a było na początku bardzo cięzko. i teraz już nie mam takich dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...