Skocz do zawartości
Forum

Brak akceptacji w klasie


Krwawry Rys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 16 lat i chodze do 1 klasy technikum. Jest to moja szkoła znam tam pare osób jeszcze z gimnazjium z czego tylko dwie dobrze. Moja nowa klasa na sam początek wydawała sie spoko ale gdzieś już od tygodnia mam z nią problem . Mianowicie mój kolega z ławki zaczyna mnie drażnić. Często mówi o mnie jakieś żarty nie są specjialnie chaskie ale wkurzają, on sam o sobie mówi że : Lubie gnojić ludzi" tam powiedzal mi i jeszcze pare osobą . Najgorsze jest to zę przez jego odzywki do mnie czuje soe nie akceptowany w szkole często mówią sobie soś osobie do ucha cicho a mi nikt tego nie chce powtarzć . Jak na razie nie jest źle , moge normalnie pogadac czasami z kolegami, ale chce to szybko skończyc bo w gimnazjium miałem podobny problem. mój bardzo dobry kolega zaczoł mnie przezywac bardzo chamsko w końcu dałem mu w morde i się zkończyło . Dlatego moją aktualną sytuacjie chce szybko zmienic żeby nie powtórzyła sie sytuacjia z gim.
Na koniec dodam że myślałem żeby znowu komuś przywalić ale jest to moja nowa szkoła i nie wiem jak na to by zareagowali nauczyciele

Bardzo prosze o jakąś rade

Odnośnik do komentarza

No i co z tego, ze jest bardzo lubiany? to znaczy, ze masz się z nim męczyć, żeby głupio nie wyszło? Jak mam kogoś dość, to albo mu to powiem ( bez przemocy oczywiście), albo olewam typa i siadam choćby sama..

Wiem, jakie to wszystko jest trudno w szkole, też do niej chodziłam i niestety trzeba przetrwać ten okres :[
Panuj nad emocjami, bo drogą na skróty daleko nie dojdziesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...