Skocz do zawartości
Forum

Jak pokonać zmęczenie fizyczne i psychiczne?


marti37

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie jak pokonac zmeczenie fizyczne i psychiczne jestem mama 4miesiecznego bobasa pozatym mam jeszcze dwie corki prawie dorosle i teoretycznie fajna rodzine ale ostatnio mam wszystkiego dosc moje cory odzywaja sie jak czegos potrzebuja moj partner w wolnym czasie wybiera internet malutki jest strasznie absorbujacy i w tym wszystkim jestem ja sprzataczka kucharka itp.jednym slowem robot pracujacy 24godz na dobe bez zadnej pomocy bo nikt w domu nie ma czasu na pierdoly jakim jest np porzadek w domu od wczoraj sie zastanawiam co zrobic moja sila sie skonczyla niemam z kad czerpac energii wiec chodze wsciekla nic nie robie w domu ot taki strajk teraz powinnam gotowac obiad a siedze na necie ciekawe jakie bedzie popoludnie wszyscy wroca do domu glodni...kocham moja rodzine ale czuje sie samotna i nie bardzo potrafie to zmienic proby rozmowy tez nie daja efektu wiec juz niewiem co robic...

Odnośnik do komentarza

Usiądź w kącie, rozpłacz się, wyładuj się w ten sposób. Postaraj się, żebyś nie była sama, wtedy jak ktoś Cię zobaczy taka rozbitą, może zrozumie, że potrzebujesz pomocy, że masz za dużo bagażu na sobie.

To taka prowokacyjna akcja, jeżeli rozmowy jak piszesz nie skutkują.
Albo po prostu nie rób wszystkiego za wszystkich, porządź trochę w domu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...