Skocz do zawartości
Forum

Okaleczanie się i molestowanie przez dziadka


wika199

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.
Jak mialam 8 bylam wymorzystywana seksualnieprzez swojego dziadka, to trwalo okolo 4 lat. Do tej pory jakos sobie radzila, staralam sie myslec ze to wogole nie mialo miejsca, ze to byl zly sen. Kiedy mnie to przeraslo.uciekalam do zyletki, ciecie sie. pozwalalo poczuc ze w jakis sposob przetrwac. Tne sie od 3 lat, ale to byly jednorazowe ciecia. Alecz ostatnio przestalam sobie z tym radzic czuje sie brudna. , tne sie codziennie, mam wrazenie ze w ten sposob wyltuje z krwia cal ten brut ktory sie we mnie znajduje. Za karzdym razem gdy wchhodze do lazienki mam ochote ze soba skaczyc.. nie umie juz sobie spojrzec w twarz. Mowila jedej osobie o tym zdarzeniu, a ona mnie wysmiala,.nie uwierzyla mi. Ja juz nie daje rady, prosze pomozcie mi.

Odnośnik do komentarza

czy dziadek to robi do tej pory? mowilas o tym rodzicom?
wiesz, ze powinnas powiedziec o tym rodzicom i powinniscie zglosic sprawe na policje? Twoj dziadek jest chorym czlowiekiem juz Cie skrzywdzil a moze skrzywdzic bardziej i kogos innego tez. Musisz o tym powiedzieć rodzicom i psychologowi w szkole. Oni Ci pomoga psycholog Ci doradzi jak walczyc ze stresem i emocjami po tych wydarzeniach

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry.
Jak mialam 8 bylam wymorzystywana seksualnieprzez swojego dziadka, to trwalo okolo 4 lat. Do tej pory jakos sobie radzila, staralam sie myslec ze to wogole nie mialo miejsca, ze to byl zly sen. Kiedy mnie to przeraslo.uciekalam do zyletki, ciecie sie. pozwalalo poczuc ze w jakis sposob przetrwac. Tne sie od 3 lat, ale to byly jednorazowe ciecia. Alecz ostatnio przestalam sobie z tym radzic czuje sie brudna. , tne sie codziennie, mam wrazenie ze w ten sposob wyltuje z krwia cal ten brut ktory sie we mnie znajduje. Za karzdym razem gdy wchhodze do lazienki mam ochote ze soba skaczyc.. nie umie juz sobie spojrzec w twarz. Mowila jedej osobie o tym zdarzeniu, a ona mnie wysmiala,.nie uwierzyla mi. Ja juz nie daje rady, nikt mi niechce pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Poniżej masz podane strony internetowe i numery telefonów. Tam na pewno uzyskasz najlepszą pomoc.
Nie bój się i zadzwoń.

www.116111.pl

800 12 12 12 – Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka (poniedziałek-piątek 8.15-20. połączenie bezpłatne)

www.niebieskalinia.org

801 120 002 – Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie (poniedziałek-sobota, 8-22, NIEDZIELA 8-16, opłata tylko za pierwszy impuls telefonu)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Wika pamiętaj, że to co się działo to nie jest Twoja wina! Cała wina spoczywa na Twoim dziadku, to on Cię skrzywdził. Powinnaś jak najszybciej przerwać milczenie, szukać pomocy. Oprócz skorzystania z telefonów, które podała jedna z Przedmówczyń możesz pójść do centrum interwencji kryzysowej lub porozmawiać z psychologiem szkolnym. Wiem, że boisz się i wstydzisz - ale nie powinnaś, gdyż Ty nic złego nie zrobiłaś.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...