Skocz do zawartości
Forum

Jak uspokoić się przed snem?


Gość Natirya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak naturalnymi sposobami uspokoić się przed snem?Gdy kładę się spać,wszystkie problemy przewijają się w mojej głowie,zaczynam się bać, gorąco mi się robi,boję się przyszłości i problemów na których rozwiązane nie mam wpływu. Staram się myśleć o przyjemnych rzeczach,ale to nie działa.Biorę leki przeciwpadaczkowe i boję się brać uspokajających.Ponadto budzę się w nocy-czasem z bólem, bo we śnie dziwnie wykręcam ręce i je ściskam.Czy może to wynikać ze stresu? Często mam koszmary senne, zazwyczaj śni mi się jakaś przemoc, broń, jakbym grała w filmie sensacyjnym. Nie są to żadne potwory itp. Nie wiem już co robić. Nawet raz byłam u psychiatry, ale chciał mi przepisać leki uspokajające i wysłał do psychologa,ponieważ uznal, że mogę porozmawiać z psychologiem...(???) Nie poszłam, bo już kiedyś byłam i nie widzę sensu.Problemy są związane m.in. z moim ojcem i nie znikną dopóki ojciec nie przestanie zatruwać nam życia. Mieszka daleko, a i tak powoduje stres w rodzinie. Poza tym problemy z pracą, której nie mam, lęk przed napadami, które czasem zdarzają się przy innych ludziach.:( Biorę je 15 lat już, ale parę razy na rok je mam. Jakieś 3 tygodnie temu miałam napad u obcych ludzi i zawsze mi wstyd z tego powodu.:/ Również martwię się tym, że nie mogę prawka zrobić. Jasne, że mogłabym to załatwić, ale mogę kogoś zabić podczas napadu padaczkowego, również siebie.:( Wszystko się kitoli:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...