Skocz do zawartości
Forum

Brak głębokiego oddychania i ciągłe duszności


Gość anecis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od prawie dwóch lat nie mogę nabrać głębokiego oddechu,nie udaje mi sie to nawet raz dziennie .Mam też stale uczucie duszności.Nie funkcjonuje w żadnej dziedzinie życia,ponieważ się nie da,sieząc się męcze a o wysiłku nie ma mowy,bo jak wiadomo potrzebujemy tez świadomej kontroli oddechu,której nie mam.Z badań(spirometria,echo i holter,morfologia,tk płuc)nic nie wychodzi(lekka tachykakardia)nie wiem gdzie już szukac pomocy i w jakim kierunku,prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Gość Danna83

Witam cie bardzo serdecznie,mam na imie Ania:) wlasnie zobaczylam twojego meila na forum;) postanowilam do ciebie napisac bo widze ze chorujesz na to samo co ja,na nerwice lekowa,jest to straszna choroba zreszta nie musze ci pisac o jej objawach totalna masakra;( choruje na nia 10 lat,i radze sobie na rozne sposoby raz jest lepiej raz jest gorzej,o np dzis postanowilam sie zrelaksowac i poszlam na rower do lasu,nagle dostalam ataku zaczelo robic mi sie slabo przyspieszony oddech nie pozwalal mi zlapac pelnego oddechu przez to mialam momenty ze robilo mi sie ciemno przed oczami bylam cala sparalizowana i sama w lesie! uspokoilam sie jak dotarlam na szose gdzie jada auta;( Jestem wsciekla dlatego ze ta nerwica mnie strasznie ogranicza,owladnela moj umysl zajela sie moim sercem bo mam tez nerwice serca,no ale coz trzeba zyc dalej i miec nadzieje ze nadejda lepsze dni:) A jak ty sobie radzisz? pozdrowionka,jak ktos by mial pytanka jestem na fb Anna Domagalaska Grudziadz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...