Skocz do zawartości
Forum

Nagłe zmiany w psychice


Rekomendowane odpowiedzi

W połowie sierpnia miałem mały problem z przedwczesną ejakulacją. Do tego doszła obawa o ciążę. Jednak okres dziewczyny okazał się w normie, dostałem smsa ale mój niepokój, nieuzasadniony lęk pozostał. Męczy mnie prawie codziennie, mniej lub bardziej. Do tego podwyższone tętno (~80, wyniki wszystkich badań w normie). Jak się teraz spotykam z dziewczyną to jestem pełen obaw, czy na pewno wszystko będzie ze mną ok, odczuwam trochę taki lęk przed podnieceniem. Nie mogę czerpań pełnej przyjemności ze współżycia ze względu na to, że myślę, cały czas co się dzieje ze mną, czy czasem zaraz nie dojdę chociaż nie doszło do bezpośredniego zbliżenia.

Dodam, że stres i niepokój przeszkadza mi w życiu codziennym.

Odnośnik do komentarza

80 to jeszcze normalny puls :) Co do leku itp to może po porstu pomyślcie o lepszym zabezpieczeniu. Jeśl itWoja dziewczyna stosuje tabletki to możesz jeszcze używać prezerwatywy, jakich nie używa to możecie stosować prezerwatywy raz z stosunkiem w dni niepłódne i np globnulkami

Odnośnik do komentarza

Po prostu pojawiły się lęki na skutek stresu i tego lęku, który się pojawił w chwili, gdy baliście się ciąży i dlatego teraz w obawie przed podobna taką sytuacją możesz czuć np. spadek podniecenia czy nawet miec problemy ze wzwodem podczas stosunku. Tak się może zdarzyć, ale nie panikuj - na pewno przejdzie :)
Po pierwsze pomyślcie o antykoncepcji, niech dziewczyna idzie do ginekologa, aby on ja zbadał i coś doradził, a Ty póki co bierz sobie melisę i nie myśl stresie tylko o tym, że wszystko jest w porządku.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...