Skocz do zawartości
Forum

Omdlenie po joincie


Gość marchewos

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ostatnio miałam strasznie dziwną sytuacje, to znaczy zapaliłam jointa. zaciągnęłam sie 2 razy, i miałam uczucie jak bym była pijana, kręciło mi się w głowie. po chwili zemdlałam, robiło mi się czarno przed oczami. dlaczego? najprawdopodobniej paliłam sative.

Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że to narkotyk?
Hm... pomyślmy - może jednak nielegalność pewnych substancji ma sens? Bawi mnie, gdy ktoś wyczytał wyrwany z kontekstu fragment, że jakas tam chora dziewczynka na raka płuc czy na coś pali marihuanę, bo jej pomaga. Tak, to prawda, tylko zapominają o tym, co istotne w tej całej sprawie: jest to specjalnie wyhodowana marihuana, ziele o specjalnych właściwościach, nie taka trawka, która kupujecie u dilerzynów, którzy od swoich superbosów wezmą cokolwiek byle zarobić. Taka "lecznicza" marihuana faktycznie może pomóc, ale ten syf co większość z Was pali własnie daje taki efekt. Palcie dalej, a potem się dziwcie, że sa omdlenia, halucynacje itd.
Wybaczcie moje oburzenie ale jak czytam takie wpisy to człowiek sobie myśli, że jednak wyłaczy kompa i pójdzie poukładać puzzle, bo ludzie nigdy się nie zmeinią i zawsze będa szpanowac robiąc sobie krzywdę a potem z podkulonym ogonkiem leca po pomoc.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...