Skocz do zawartości
Forum

Wadliwe komórki jajowe przy stymulacji


Gość agadama

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ew trakcie 4 in vitro, 2 transfery udane ale zak poronieniami, teraz kolejny transfer nie udany, mam jeszcze 1 zarodek.Moje pytanie dot komorki jajowej, jest podejrzenie ze mam wadliwe komorki mimo prawidlowych badan genetycznych, mianowicie, czy podczas stymulacji wszystkie komorki sa wadliwe, czy choc ta jedna jest szansa ze byla prawidlowa?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy ostatnia komórka jajowa jest prawidłowa czy też nie. Zdecydowanie warto jednak podkreślić, że pomimo, że wcześniejsze komórki jajowe okazały się wadliwe, ta jak najbardziej może być prawidłowa. Wszystko zależy jednak od tego jakie nieprawidłowości podejrzewają lekarze. Proszę być dobrej myśli!

Odnośnik do komentarza

dokładnie - niestety nikt internetowo, bez znajomości dokładnych wyników badań nie zdiagnozuje Twojego problemu. Niemniej nie trać nadziei, to nie jest tak, że wszystkie komórki są wadliwe - czasem trzeba spróbować kilka razy, by się udało :) Średnio mówi się o 3 transferach, ale różnie to bywa. Ja przygotowuję się do transferu w Invimedzie w Poznaniu, ufam tym lekarzom i mam nadzieję, że już niedługo będę szczęśliwą mamą!:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...