Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny bez zabezpieczenia z prostytutką


Gość Idiota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koles1234567

Witam wszystkich mam taki problem wczoraj doszlo do stosunku z dziewczyna ktora widzialem pierwszy raz seks byl zabezpieczony zrobil mi loda niestety gumka pekla.od rana mam dziwne mrowienia calego ciala dziwne samopoczucie pytanie do was czy przez loda mozna cos chwycic i jezeli gumka pekla to tez?miesiac temu prostytutka robila mi loda bez gumki czy tez jest mozliwosc zebym cos zlapa dodam zechoruje na bolerioze moze to cos ma wspolengo zdretwieniami gdzie sie udac zeby zrobi wszytskie badania na choroby weneryczne slasku mozektos wie prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam bardzo wielki problem i podobny tu do wielu, ale bardzo prosze o szczegolowa pomoc. Po rozstaniu z dziewczyna ok 7 miesiecy poszedlem do baru. Tam po wypiciu kilku drinkow telefon do roxy i najwieksza moja glupota w zyciu. Sex oralny w jedna strone ( ona mi ) zanim sie skapnolem ( taki stan) zobaczylem ze jestem bez gumki. Podziekowalem owej Pani i poszedlem do domu. Od 3 dni nie daje sobie rady. Dziewczyna chce wrocic do mnie , a ja sie boje ze ja czyms zaraze. Czym zaryzykowalem tzn. Prosze o pomoc specjalisty jakie badania mam zrobic, gdzie i jaki jest mniej wiecej ich koszt. Prosze o pilna pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...