Skocz do zawartości
Forum

Test konsumencki Colgate


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Obserwatorka

Ale ja mam prawo wyrazic swoja opinie, wiec ją wyrazam. Takie jest moje odczucie i wcale nie oczekuje, że ktoś się ze mną zgodzi. Nie wszystkie wygrane testy mi sie podobaja ale i nie musza mi sie podobac. Czytalam duzo lepsze testy, ktore nie wygraly. Obserwowalam, bo bylam ciekawa wynikow.

PS do: phi, Poza tym nie pamiętam abyśmy przeszli na TY.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~Phi
Ludzie biorący udział w teście nie mają pretensji, a ta, co nie brała udziału to ma. Nie rozumiem. Opinia nie musi być długa, aby była wartościowa i w tym zgadzam się z osobą wypowiadającą się przede mną.

Nie widzę tutaj bezpośredniego zwrotu do Pani Obserwatorki.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, ogarnijcie. Też uważam że napisałem zajebistą opinię, jest w niej wszystko, ładnie i przejrzyście. Zajęło mi trochę czasu i miałem nadzieję że zostanę wybrany. Ale jednak nie, według jury inne opinie były lepsze. Więc z czym dyskutować? Gratuluję Zwycięzcom. Nie widzę sensu udawania 'nie brałem udziału, ale obserwuję i były lepsze opinię niż nagrodzone'. Bądźmy szczerzy, nikt nie obserwuje czegoś takiego, jeżeli nie bierze udziału. Robić z siebie pośmiewisko, bo nie wygrało się aparatu za 200PLN? No litości, nawet mimo że anonimowo, to możecie się palić ze wstydu. Dodaliście opinie, bo był to obowiązek za otrzymanie płynów. I też z kolei wypisywanie 'mi i tak bardziej zależało na płynach'. Guzik, każdy stąd wolałby aparat. Jednak płyty są jak najbardziej w porządku. Tylko po co to wypisywanie i wyżalanie się, że się nie wygrało? Jeszcze raz gratuluję wygranych, a marce Colgate i abcZdrowie jeszcze wielu podobnych konkursów i takich akcji.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Rapanem i CiastoPandą!!! To prawda, każdy z nas miał nadzieję na to, że wygra aparacik, bo nie wierzę, że było inaczej ale taka zawiść pokazywana publicznie nic tu nie zmieni. Poza tym nie był to jakiś najleppszy model na rynku więc ludzie DAJCIE SPOKÓJ i cieszcie się tym co macie!!!!

Odnośnik do komentarza

Dostałam dwa płyny Colgate, których używam ja i moja rodzina i bardzo nas to cieszy. Wzięłam dodatkowo udział w konkursie, pisząc opinię najlepiej, jak umiałam. Jury podjęło decyzję o przyznaniu nagród innym osobom. Szanuję takie rozwiązanie, bo nie o nagrody mi przecież chodziło, gratuluję laureatom nagród głównych oraz tym, którzy - jak i ja - otrzymali świetne płyny do płukania i mogą ich używać. Po co się kłócić i ranić innych? Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Obserwatorka

Szanowny Panie Rapan :)
Oj mylisz sie Pan, duzo osob obserowalo wyniki jak i sam przebieg konkursu, a z jakich powodow ? Mozna wymieniac wiele... a i ja też nie czuję, potrzeby, żeby aż tak się tłumaczyć. Nikt nikomu niczego nie zazdrosci, tymbardziej jak Pan slusznie zauwazyl to tylko aparat za 200 zl. Zazwyczaj jest wlasnie tak, ze Ci ktorzy wyrazaja swoja negatywna opinie, są zaraz posądzani o zawiść. Najlepiej więc przyklasnać, nie wyrażać negatywnych opinii, a wtedy wszyscy będą Cię kochać. Pozdrawiam

Ps Wszystkim zwyciezcom gratuluje i zycze wiekszych sukcesów. Zawisc jest mi obca, ale lubie wyrazac swoja opinie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...