Skocz do zawartości
Forum

Test konsumencki Colgate


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Po otrzymaniu przesyłki Colgate odrazu zabrałam się za testowanie.
Pierwsze moje wrażenie :
Ładne opakowania i przyjemna grafika.Obie buteleczki fajnie prezentują się w mojej łazience.
Informacje na produktach czytelne, jednak po mimo tego mam małą uwagę do płynu Sensitive gdzie etykieta tylna jest mało wyraźna ponieważ jest przezroczysta.
Dozowanie produktu rewelacyjnie.
Pierwszy płyn, który zaczęłam testować był to płyn Sensitive(mój faworyt),
- przyjemny zapach,
-delikatny smak mięty w którym się wręcz zakochałam
-nie odczuwam pieczenia
-świeżość mojego oddechu pozostaje na długo
-chroni moje dziąsła
- brak osadu nazębnego na wiele godzin
-czyści tam gdzie moja szczoteczka nie jest wstanie dotrzeć
Po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę moich dziąseł i nadwrażliwości zębów.Pierwszy raz od kilku lat bez większego bólu zajadałam się słodyczami, a z dnia na dzień ból odczuwalny w coraz mniejszym stopniu.Wiem też,że skoro po tak krótkim czasie już widzę różnicę i efekty to jeśli regularnie będę używać płynu w końcu latem będę zajadać się lodami.
Płyn Colgate Plax Complete Care Sensitive , zostanie numerem jeden i jeszcze nie raz po niego sięgnę.
Płyn Colgate Plax Complete Care:
-Na długo pozostawia mój oddech świeżym
-zapach przyjemny , choć bardziej intensywny od poprzednika
-podczas stosowania odczuwam delikatne pieczenie
-na moich zębach jest ewidentny brak osadu nazębnego przez długi czas
-świetnie chroni moje dziąsła
-czyści trudno dostępne miejsca.
Oczywiście produkt jestem godna polecić , ale ja jako osoba z nadwrażliwymi zębami wybieram płyn Sensitive :)
Oba płyny zabijają bardzo dużo bakterii , co prawda nie sprawdzałam tego pod lupą ale mam na to nie podważalne dowody - choćby nawet w postaci braku osadu nazębnego.
Polecam oczywiście oba płyny i Dziękuję za możliwość przetestowania

Odnośnik do komentarza

Opakowanie: Pojemność płynu nie jest ani za mała ani za duża - po prostu w sam raz. Opakowanie estetyczne, przyjemne dla oka, czytelne, zawiera wszystkie kluczowe informacje. Standardowa dla płynów Colgate butelka, wygodna i poręczna, nie wyślizguje się. Dozownik również standardowy, mógłby mieć s środku taki dodatkowy "dziubek".
Smak: Smak płynu to kwestia gustu. Mnie bardziej odpowiada wersja fioletowa, narzeczonej różowa. Fioletowa ma zdecydowanie mocniejszy smak. Obydwa smaki są jednak bardzo przyjemne i odświeżające.
Efekty: Różowy płyn jest idealny dla wrażliwych dziąseł. W ogóle ich nie podrażania. Świeżość utrzymuje się naprawdę bardzo długo. Czuje że te płyny dbają o moje zęby i dziąsła kompleksowo.

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle "trochę" po terminie dodawania opinii, ale i tak chcę napisać, że:
- po pierwsze dziękuję za możliwość przetestowania płynów - i to aż dwóch
- bardzo podoba mi się kształt butelki - który moim zdaniem wyróżnia się na tle innych butelek - jest idealnie dopasowany do dłoni - nie wyślizguje się nawet przy mokrych dłoniach,
- bardzo fajne kolory tych płukanek zachęcające do użycia - moje dzieci nawet krzyczały "mamo my też chcemy tym płynem płukać buzię :)"
- i to co najważniejsze to skład - który działa - odświeża, zapobiega odkładaniu kamienia nazębnego, zapobiega próchnicy - czyli to, co najważniejsze w płynach do płukania

Płyn spełnia moje oczekiwania w 100% i na pewno będę używać nadal:)

Odnośnik do komentarza

Podczas testu konsumenckiego firmy colgate stan moich zębów wyraźnie się poprawił. Jedną z największych zalet tych produktów jest świeży zapach. Płyn sensitive jest zdecydowanie łagodniejszy. Gdyby ktoś mnie zapytał, który płyn mi się bardziej podobał nie potrafiłabym się zdecydować, ponieważ każdy z nich miał w sobie coś co mi się spodobało.
Dziękuje i bardzo się cieszę że mogłam wziąć udział w teście konsumenckim firmy Colgate.
Gratuluje wszystkim tym, którym również się to udało.

Odnośnik do komentarza

Oba płyny są rewelacyjny. Choć moim numerem 1 jest fioletowy. Barwa płynów przyciąga wzrok, smakiem oba nie grzeszą, delikatna mięta cudownie odświeża. Zero uczucia jakiegoś pieczenia. Butelka jest dość atrakcyjna, dobrze wyprofilowana do dłoni. Stosując zauważyłam ze dobrze radzą sobie z oczyszczaniem jamy ustnej, efekty są zadowalające. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałam wczesniej postanowiłam aby wszyscy moi znajomi przetestowali Colgate Plax. Postanowiłam zakupić małe pojemniczki i każdemu ze znajomych i bliskich rozlać po 10ml płynu do przetestowania. Zebrawszy później od nich opinię, nie zaskoczyły mnie one. Wiedziałam że będą one wszystkie pozytywne. Colgate Plax jest jedynym produktem na rynku o tak wysokiej jakości. Jego zapach i delikatny smak jest zniewalający. Ma się poczucie czystości i pieknych zdrowych zębów. Po zastosowaniu płytka nazębna tak jak by nie istniała. Muszę powiedzieć że napewno będę dalej polecała Colgate Plax znajomym,rodzinie i przyjaciołom bo to jedyna właściwa ochrona i odświeżenie dla naszych zębów.
Pozdrawiam
Jestem dumna że mogłam być testerka tak dobrego produktu.
Kamila K

Odnośnik do komentarza

Mam kilka uwag:

1. Kolor płynu Complete Care (jasny fiolet) jest bardzo ciekawy. Wyróżnia sie spośród innych płynów i kojarzy sie z profesjonalizmem!

2. Kolor płynu Complete Care Sensitive ("bejbi" róż) to jakieś nieporozumienie. Kolor jednoznacznie kojarzy się z płynem dla dzieci.

3. Ze świeżością zdecydowanie najlepiej kojarzy się kolor niebieski. Przy czym fioletowy jest też ok!

4. Smak płynu Complete Care jest super. Nie słodki, nie gorzki, przypomina porzeczkowe gumy do żucia.

5. Płyny NIE PALĄ w usta, jak większość konkurencji (chociażby Listerine). To bardzo ważne – wiele osób nie stosuje płynu TYLKO dlatego, że „to piecze, szczypie”.

6. Kształt butelki jest ok. Niestety nakrętka jest nieszczelna. Spakowałem ją do walizki na wyjazd służbowy do Niemiec. W efekcie 7 koszul i krawatów pachniało porzeczkami i trzeba było je wyprać. Wyciek nie był duży, ale jednak widoczny.

7. Miarka (20 ml) na jedno płukanie to zdecydowanie za dużo. Przy takiej ilości płynu praktycznie nie da się już płukać. Można go zmieścić w ustach, ale przepłukać nie da rady. Proponowałbym 15 ml.

8. Srebrne tło etykietki mnie nie przekonuje. Przede wszystkim mam wrażenie, jakby butelka zmieniała kolory, gdy patrzę na nią pod różnymi kątami. Raz widzę butelkę srebrną, raz białą, a raz prawie czarną. Myślę, że szukając ulubionego produktu w sklepie pierwszym, co rzuca się w oczy, jest właśnie kolor opakowania. Jeżeli opakowanie „zmienia” kolory, to ciężko je będzie wypatrzeć w sklepie.

9. Ten płyn SUPER działa na KAMIEŃ nazębny!!! Jeśli nie wypłuczę ust płynem przez 2-3 dnia, na wewnętrznej stronie zębów, zwłaszcza jedynek, dwójek i trójek, przy dziąsłach pojawia się kamień nazębny. Jest on łatwo wyczuwalny językiem (zęby w tym miejscu są szorstkie). Po stosowaniu płynu przez 5-7 dni już nie da się wyczuć kamienia (stosuję płyn po każdym szczotkowaniu czyli 3-4 razy dziennie).

10. Z opisu stosowania płynu (z tyłu butelki) nie wynika, czy po zastosowaniu płynu należy przepłukać krótko usta wodą. Pytanie to nurtuje mnie, moją żonę, szwagra i mnóstwo znajomych. Gdy po płukaniu ust płynem nie przepłuczę lekko wodą, w ustach po 1-2 godzinach pojawia się lekko nieprzyjemny smak. Jeśli przepłuczę, to tego efektu nie ma, a płyn i tak działa (kamień nazębny schodzi). Myślę, że warto byłoby taką informację na etykiecie dodać.

11. W ofercie płynów wszystkich praktycznie Marek brakuje mi jednej małej aczkolwiek bardzo pożytecznej rzeczy. Brakuje mi płynu w wersji MINI. W butelce np. 200 ml, która zmieści się w kosmetyczce, którą mogę wziąć ze sobą do samolotu i w podróż służbową. Butelka taka powinna starczać na 5 dni i powinna mieć nakrętkę o pojemności 15 ml.

12. Ogólnie z płynu jestem bardzo zadowolony. Działa dobrze, ma super smak, nie pali. Cena sugerowana 18,49 PLN jest z finansowego punktu widzenia ok. Z drugiej strony nie rozumiem skąd te 49 groszy. Sugerowałbym jednak 17,99 – zawsze zostanie 2 zł na piwo 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~colgateka
Ludzie kochani :) czytajcie ze zrozumieniem to co do was kierowane :)
Zgłoszenia przyjmujemy od 13.09.2013 r. do 10.10.2013 r.
Czas na dodawanie opinii to 08.11.2013 r.
Regulamin testu konsumenckiego

Dziękujemy za czujność :)

Zgadza się, czas na dodawanie opinii trwał do 08.11. Wpisy dodane po 8 listopada nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzców.

Odnośnik do komentarza

Drodzy Testerzy,

serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie od Was. Wpisy były rzetelne i ciekawe. Mieliśmy naprawdę trudny wybór :)

Najlepsze opinie, według nas, napisali:
colgate_tester
kasienka26115
Lawenda
CiastoPanda
TinaNeko.

Każda z tych osób otrzymuje aparat fotograficzny Nikon Cool Pix L25.

Zwycięzcom gratulujemy :) Prosimy o wysyłanie swoich danych potrzebnych do przesłania nagród (nick z forum, imię i nazwisko, adres, telefon) na adres konkurs@abczdrowie.pl. Pamiętajcie o wpisaniu tytułu konkursu w tytule wiadomości.

Zapraszamy wszystkich do naszych konkursów i testów konsumenckich!

Odnośnik do komentarza

hej. nie wierze pierwszy raz w życiu coś wygrałam i jeszcze te niesamowite płyny super tak się cieszę że mogłam pomóc i wyrazić swoja opinie, dla mnie wszystkie opinie były super. Pozdrawiam całą piątkę którzy wygrali i wszystkich testerów. chyba dobrze się spisaliśmy :) Pozdrawiam również Jury. dziękuje, dziękuje, dziękuje!!!

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo szczęśliwa że udało mi się zdobyć nagrodę w teście konsumenckim Colgate. Samo to iż mogłam wziąć udział w tym teście było dla mnie wielkim wyróżnieniem. Czuję się bardzo dumna z tego iż moje opinie zostały docenione przez jury. Gratuluje wszystkim zwycięzcom, a także wszystkim testerom, którzy wzięli udział w teście konsumenckim.

Odnośnik do komentarza
Gość Obserwatorka

ludzie sie nameczyli zeby napisac dlugie i profesjonalne testy a widac ze wystarczylo tylko cos nabazgrac, no ale takie zycie :) nikt nikogo nie zmusza do konkursow, niemniej jednak czuje jakis niesmak a zwyciezcom gratuluje, wszak ich szczescie

ps zeby bylo jasne nie bralam udzialu, ale obserwowalam

Odnośnik do komentarza

a wcale nie prawda bardzo dlugie opinie były pisane przez wygrane osoby ale moim zdanie opinie przeczyta kazdy gdzie ktos napisal zwiezle i jasno takie jest moje zdanie gdyz wiem to po sobie zawsze zachęcają mnie opinie krótko zwięźle i na temat. Ale płakać nie będę przecież i tak dostałam najlepszą nagrodę płyny które testowałam dziękuję:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...