Skocz do zawartości
Forum

Związek a poznanie nowego chłopaka


Gość ala16

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim. Koleżanka poleciła mi te forum więc pomyślałam że w tym momencie gdzie jestem kompletnie bezradna skorzystam:) 2 września rozpoczęłam naukę w LO jest tam również technikum oraz zawodówka. Wrażenia całkiem okej, dużo fajnych kolesi. Przejdźmy do sedna... Mam chłopaka ma na imię Paweł , ostatnio kiepsko się nam układa, olewa mnie twierdzi, że ten cały związek nie ma sensu, ale ja oczywiście nie zerwę bo nie wiem czemu boję się. 3 września na przerwie przechodząc przez korytarz wpadłam na chłopaka ma na imię Marcin od razu się ze mną zapoznał, prowadzimy długie rozmowy, proponował bym z nim poszła na mecz, powiedziałam mu o Pawle. Marcin twierdzi że zasługuję na innego, takiego jakim on jest. Twierdzi, że zaopiekowałby się mną, że on jest całkiem inny. Ja to zauważyłam i bardzo mi to zaimponowało bo jeszcze nie poznałam takiego chłopaka który by mi to wyznał prosto w oczy na poważnie. Marcina kolega to również mój kolega którego znam już dosyć spory kawałek czasu i mam do niego spore zaufanie i ten kolega również mi opowiada jaki Marcin jest i z jego opowiadań wydaje się być bardzo fajny. A Paweł... Paweł mnie olewa, nie wiem co mam zrobić ;( dodam że Paweł też uczęszcza do tej szkoły ale nie chce mu się do niej chodzić , a Marcin jest codziennie i każde przerwy spędzamy razem

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Pogadaj z Pawłem, powiedz jaka jest sytuacja, opowiedz o Marcinie i, albo zerwij z Pawłem, albo zerwij kontakt z Marcinem. Ale proszę Cię nie graj na dwa fronty, nie spotykaj się z Marcinem, skoro nie zerwałaś z Pawłem. To jest mocno nie w porządku. Jeśli teraz nie postąpisz uczciwie, być może stracisz zaufanie Marcina. Bo skoro raz się tak zachowałaś (spotykałaś się z innym za plecami obecnego chłopaka) możesz tak postąpić znowu. Wiem to po mojej przyjaciółce, która była takim Marcinem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...