Skocz do zawartości
Forum

Różnica wieku w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tym teraz.Mam na myśli róznicę tak co najmniej 10,15 lat.Czy to rzeczywiście ludzi obchodzi? Wiadomo jak było kiedyś ale teraz? kiedy coraz częsciej widzi się na ulicach takie pary? Ostatnio gdzieś czytałam o skandalicznym zachowaniu sie pary na dworcowej ławce (chyba wiadomo co robili) gdzie ona miała 19 a on 51 lat!!
Co myślicie o tym?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Różnica wieku, to powinna obchodzić tych, co się wiąża. Osobiscie uwazam, ze wczeniej czy pozniej ( większy procent !), pojawi się bariera między ludźmi.
Nie oszukujmy się,ale 15 lat róznicy
( średnia) to inne myślenie, inne podejście do zycia i priorytety.
Sposób w jaki się myśli będąc "gówniarą", rózni się od tego, jaki jest mając "kilka" lat więcej.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej jest istotne co jest między dwojga osobami. Ale też należy patrzeć co nas satysfakcjonuje w tym związku, co lubimy razem i oddzielnie robić, jak spędzać czas po pracy i czas m.in. urlopu. Dzisiaj ta różnica nie ma znaczenia ale trzeba spojrzeć na to, że w pewnym wieku spada aktywność seksualna któregoś z partnerów i jak to odbije się na dalszym związku. Brak czy też zmniejszenie aktywności małe czy też duże może oznaczać, że nasz partner ma kogoś na boku. Istotne też jest jak to postrzega rodzina partnera czy też partnerki pomimo iż nie wiążemy się z rodziną ale chodzi o to jak się czujemy bo może rzadko ale będziecie się spotykać na niektórych spotkaniach rodzinnych. W gronie osób znanych należy spojrzeć na związek aktora Andrzeja Łapickiego z partnerką młodszą 0 40 lat i to daje wiele do myślenia.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem na pewnym etapie związku może jednak przeszkadzać zbyt duża różnica wieku. Nie oszukujmy się inne podejście będzie mieć 20 inne 35 czy 40 latek. Fakt są wyjątki, kiedy takie pary dogadują się znakomicie ale sądzę że to naprawdę jednostkowe przykłady. Duża różnica wieku to problem nie otoczenia, bo jemu nic do tego a pary w której taka sytuacja występuje. Osobiście znam jedną taką parę gdzie różnica wieku wynosi 15 lat. Są ze sobą, wzieli ślub, chyba są szcześliwi...

Odnośnik do komentarza

Czytając Wasze opinie muszę przyznać,ze mam podobne zdanie. Zapytałam na forum bo takich ludzi jest coraz więcej.Mam w rodzinie parę z 14 letnią róznica i układa im sie lepiej niz niejednej parze w podobnym wieku a jak się świetnie dogadują!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...