Skocz do zawartości
Forum

Natrętne myśli o chorobach przy padaczce przysennej


Gość bmf vmnfmvn f

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bmf vmnfmvn f

Witam. Od pewnego czasu zaczęłam miewać dziwne myśli o tym, że jestem chora i po kolei przychodzily dziwne objawy np takie jak odrealnienie, ataki paniki, lęki przed różnymi chorobami, brak koncentracji, apatia, nagłe osłabienie wzroku, natrętne myśli. To trwa od 2 tygodni na początku myślałam, że to przejdzie i miałam gdzieś, a teraz się pogorszyło i się wystraszyłam, że na prawde jestem chora i ciagle doszukiwałam się to nowych chorób i stwierdziłam u siebie bardzo dużo chorób psychicznych. Powiedziałam o tym mamie i ona powiedziała, że mam padaczkę przysenną czyli nie mam żadnych napadów tylko w nocy często gdzieś chodze i gadam do siebie, a na drugi dzień o niczym nie pamiętam. Mama powiedziała, że ona u mnie potem nie była leczona, bo nie było potrzeby i, że te wszystkie objawy są wynikiem padaczki i już jestem umówiona na wizyte do Neurologa, ale chciałabym się upewnić czy rzeczywiście te objawy są wynikiem padaczki czy jestem na coś chora?

Odnośnik do komentarza

Te objawy, które opisałaś to po prostu nerwica. Masz moim zdaniem nerwicę lękową i jesteś hipochondryczką. Problemy neurologiczne to jedno, bo jeśli faktycznie masz stwierdzoną padaczkę, to może ona się objawiać właśnie poprzez drgawki zwłaszcza przy zasypianiu, ale ten strach, lęk, stres przed chorobami, to wg mnie typowa nerwica i jeśli tego chcesz się pozbyć proponuję wyciszanie się przed snem, uspokajanie się, a jesli nie pomoże melisa ani relaks to polecam rozmowę z psychologiem.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...