Skocz do zawartości
Forum

Duży apetyt, zmęczenie, zawroty głowy i mdłości


Gość koy

Rekomendowane odpowiedzi

witam.
chciałabym aby ktoś mniej więcej mi powiedział co może się ze mną dziać.
mam straszny apetyt, jestem zmęczona, prawie ciągle śpię. nie ma dnia żebym nie zjadła słodyczy (nie moge bez tego ostatnio żyć)
częste chodzenie do łazienki, zawroty głowy, zbiera mi się czasami na wymioty. mam obrzydzenie do zapachu alkoholu i papierosów (okazyjnie wypije piwo, ale nie palę)
ostatnio dostałam dziwnego krwawienia (trwało 4 dni) 2 tygodnie później znowu się powtórzyło .
byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

powiem tak, stosunki dość częste mieliśmy. brałam tabletki, znaczy pracowałam dużo czasami zapominałam o nich.
od czasu do czasu kuje mnie podbrzusze .
myślisz że dla pewności abym wykonała test ciążowy, sprawdzić? czy narazie sobie odpuścić?

Odnośnik do komentarza

hmm, najbardziej mi zależy aby dowiedzieć się o co chodzi z tymi krwawieniami. miesiączkę w sumie dostać powinnam dopiero dziś tj. 22.08 , nie wiem o co wtedy chodziło z tą krwią, nie było jej dużo, bo zaledwie troszkę poleciało, ale za to przez 4 dni.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W sytuacji nieregularnego stosowania antykoncepcji hormonalnej należy liczyć się z ryzykiem ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a niepokojące dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...