Skocz do zawartości
Forum

Seks w czasie miesiączki


Gość magda9013

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno popelniaja blad przy regularnym stosowaniu tabletek, bo przy zahamowaniu owulacji jak możliwe jest zapłodnienie? oczywiście jest 1 przypadek na 100 tysięcy że organizm zareaguje inaczej. aby zajsc w ciąże przy tabletkach trzeba mieć duże (nie)szczescie

Odnośnik do komentarza

W dni niepłodne też można zajść w ciążę. W ciążę można zajść przez cały cykl miesiączki! Niektórzy zachodzą w ciążę w dni niepłodne( bez zabezpieczenia) inni zaś nie mogą zajść w dni płodne/dzień owulacji. To zależy wszystko od organizmu oraz jakości spermy. Jednak zjawisko zajścia w ciążę w dni niepłodne jest małe, ale było już kilka takich przypadków, moja siostra wpadła w dni niepłodne. Po prostu wyróżniamy dni płodne z niepłodnymi, gdyż w te pierwsze dni jest po prostu większe prawdopodobieństwo. Nie oszukajmy się z tym, że można zajść w ciąże tylko w dni owulacji.

Odnośnik do komentarza

~zakochana_w_nim
a to jak to jest z tym mierzeniem temperatury tam ?
bo od kilku dni mam 37 stopni wzwyż.. dzisiaj aż było 37,4 ... to też ma jakiś wpływ czy jestem czy nie ?

A uważasz, że możesz być w ciąży? Powinnaś dziennie rano o tej samej godz przez kilka dni sprawdzać temperaturę w pochwie, stała temp. powyżej 37 stopni może sugerować ciążę, ale nie musi.

Odnośnik do komentarza

Podwyższona temperatura NIE sugeruje ciąży, u kobiety podwyższona temperatura to normalne zjawisko. Temperatura utrzymuje się na wyższym poziomie mniej więcej od czasu owulacji do czasu miesiączki (dlatego na jej podstawie przy regularnych pomiarach i wraz z innymi obserwacjami, możemy określić kiedy mamy dni niepłodne w miesiącu). Dopiero jeśli będzie się utrzymywać dłużej niż ok. 16 dni, a oczekiwana miesiączka nie nastąpi, można podejrzewać ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...