Skocz do zawartości
Forum

Ludzie boją się mojego wyglądu


Gość Kapelusz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 25 lat. Mam duży problem z nawiązywaniem nowych kontaktów. Otóż od zawsze chodzę na siłownię, jestem dobrze zbudowany i mam prawie 2m wysokości. Ludzie mi mówią że wyglądam jak bym był z mafii. Mam taki zły grymas twarzy i złe oczy. Nie wiem co mam już ze sobą robić, ludzie się mnie boją. Kobiety łapią się za torebki jak przechodzę obok, a inni ludzie spuszczają głowy. Jestem dobrym i sympatycznym człowiekiem, ale to mnie dobija. Co mam zrobić żeby zmienić postrzeganie mnie przez innych? Mam chodzić ulicą uśmiechnięty?

Odnośnik do komentarza

Widocznie budzisz szacunek :) Też się przychylam do sposobu ubierania się. Może więcej kolorów? Swoją drogą ciekawy problem, zawsze mi się wydawało, że faceci własnie po to chodzą na siłownię, żeby "porządnie" wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Made my day i wcale nie dlatego, że bagatelizuję Twój problem, a dlatego, że mój chłopak ma podobnie. Jest dość duży i nie robi zbyt dobrego pierwszego wrażenia. Może niekoniecznie kobiety łapią się za torebki, ale powiedzmy sobie, że najmilszego wrażenia nie robi. Ale w sumie nie przeszkadza mi to - jemu troszkę. Po prostu bądź sobą. Ubieraj się ładnie, chodź wyprostowany, jak się spojrzy jakaś dziewczyna, czy coś, uśmiechnij się delikatnie (nie sztucznie), po prostu staraj się wydobyć z siebie tą ciepłą stronę. Jeśli będziesz ubierał się w kurtki skórzane itp - to będzie na nieorzyść, ale jak ubierzesz jasna bluzkę, czy koszulę w kratke czy cos, to juz bedziesz sie pozytywniej prezentował. To, jak oceniaja Cie inni po wyglądzie jest wazne bo wpływa na Twoją osobowość, ale pamietaj ze Ty jestes taki jaki jestes jestes dobry niezaleznie od tego co mysla o Tobie inni, jesli inni nie potrafia tego zauwazyc to swiadczy o nich nie o Tobie. Nie wpedzaj sie w kompleksy, po prostu wyluzuj sie i pozwol poznac sie tym, ktorzy sami tego chca.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...