Skocz do zawartości
Forum

Dojrzewanie a wymiary penisa


pietrek12345

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku witam, jestem tu nowy. Mam kilka pytań związanych z moim sprzętem. Mam 13 lat i jeszcze nie mam wytrysku, może źle się masturbuje, ale czuje takie dziwne uczucie ale sperma nie leci. Po drugie mam włosy ( nawet sporo) nad penisem ale na jajach już nie, czy to normalne. Po trzecie w spoczynku mam 5 cm a jak mi stoi to 11 i mój penis jest dość 10cm gruby i skrzywiony do góry, martwie się bo po basenie jak jestem z kolegami pod prysznicem to kilka razy widziałem jak im stoi i mieli proste i takie cieńsze. Prosze o szybkom odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

No witaj...ponownie.Natomiast wiele osób odkrywa w twoim wieku,że ma stulejkę.Pamiętaj,że napletek musi schodzić kiedy członek jest wiotki i kiedy jest w zwodzie.Jesli nie schodzi to prawdopodobnie masz z tym problem...Jeśli chcesz to umieść tu zdjęcia/filmik swojego przyrodzenia to ocenimy na forum..Możesz również zajrzeć na forum w stulejka.pl.Wielu rówieśników pisze tu o podobnych problemwach związanych z dojrzewaniem itp.

Odnośnik do komentarza

Stulejki tez się trochę obawiam, kiedy mój penis nie stoi to skórka schodzi gładko, ale jak stanie tak na maxa to już trochę się napina i nie chce zejść do końca, ale jak najmocniej stanie, jak trochę to nie. Z mamą ciężko mi się dogadać, a tata wyjechał na 2 miechy do Francji. Mam jeszcze pytanie dotyczące walenia: jak robie sobie dobrze to skórka ta się dziwnie zaciska na fiucie, czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

No witaj...
Wydaje mi się,że możesz mieć małe problemy i małą stulejkę...ale zrób kilka zdjęć tj.kiedy członek jest wiotki bez ściągniętego napletka i ze ściągniętym i kiedy jest w stanie erekcji bez i ze ściągniętym napl. oraz od tyłu penisa zrób zdjęcie wędzidełka..wtedy napiszę bliżej co jest..Tak z samego opisu trudno wywnioskować.Lekarz też na odległość nic nie zdziała kiedy nie widzi problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość pytajacy333

[quote="pytajacy333"]Maam mega skrzywionego i duzego penisssa ktoras moze chce dotknac takiego penisa ;/ jak widac pieknie ogolony ;) ale tylko ponizej mego penisa bo nad penisem zarost musi byc ;/ a nie woe ktos jak opuznic wytrysk bo wczoraj dziewczynie wlozylem go ... tam i ...tam i wytrysk na pelnej mocy i taki seks to jest nudny wkladam kapelusz penisa tam i do tylu tam i juz musialem szybko wyciagac penisa z pochwy zeby wytrysk nie zostal w vaginie i tyle 2 sekundybi wytrysk ale i tak nikt zadnej kobiety nie zaspokoi tak jak moj
Penis banan . Moj penis jest wystarczajaco mocny zeby uprawiac seks cala noc do rana ale potem caly wytrysk z mojego penisaci skieruje ci do buzi,na twatz,lub do
Pochwy

monthly_2015_01/dojrzewanie-a-wymiary-penisa_2411.jpg

monthly_2015_01/dojrzewanie-a-wymiary-penisa_2412.jpg

monthly_2015_01/dojrzewanie-a-wymiary-penisa_2413.jpg

monthly_2015_01/dojrzewanie-a-wymiary-penisa_2414.jpg

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź jest bardzo prosta

Nie przejmuj się chłopie jesteś jeszcze młody. Zapisz się na jakieś zajęcia pozalekcyjne, jakiś sport albo kółko astronomiczne, może przejdzie ci ochota na patrzenie się na inne jajca i penisy. To nie ładnie tak. Pogadaj z ojcem i niech Ci pokaże jak wygląda penis u dorosłego osobnika. Okres dojrzewania jest różny jak już Ci ktoś tutaj odpowiedział.
Wygląd również nie ma większego znaczenia. Nie koncentruj się w ogóle na seksie to nie jest takie ważne w życiu a przynajmniej nie teraz. Masz na to czas uwierz mi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...