Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha i klatki piersiowej


Gość pawo171

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 27 lat, 2 lata temu zostałem przeleczony na helicobacter pylori, potem zaczęły się bóle prawym podżebrzu, miałem usg, rtg przełyku i nic. Byłem u kilku lekarzy, stwierdzono IBS, niestety teraz odczuwam bóle praktycznie wszędzie, po całej prawej stronie i lewej tak samo, bóle są nieraz bardzo silne, uniemożliwiające ruch. Pół roku temu robiłem badania na lamblię, wyszły pozytywne, mój gastrolog machnąl na to ręka. Niedawno miałem gastroskopię, miałem żółć w żołądku i nadżerki. Teraz zrobiłem na pasożyty- nie wykryto i na candidę- (+), wzrost skąpy. Czy te dolegliwości mogą byś spowodowane candidą?

Odnośnik do komentarza

tak mam i sie mecze juz kilka meisiecy robia badania teraz czekam na wyniki bo robia na pasozyty u mnie rowniez doszly dziwne burczenia w brzuchu oraz dziwne szczelanie jakby w przelyku oraz strasznie wzdety brzuch nudnosci okropne oslabienie cieszko mi sie oddycha czasem odczuwam jakby mi sie cos w tym brzuchu poruszylo takie dziwne a no i ciagle boli mnie gardlo czasem zatyka mnie w tym gardle i bardzo duzo gestej wydzieliny straszne to ejst tez szukam rozwiazania na wzzystko poniewaz ciagle jestem przymulona oslabiona ale mam nadzieje ze teraz jesli rpzyjda wyniki bedzie wszystko jasne

Odnośnik do komentarza

"Należy przed pójściem spać, nalać do szklanki (przezroczystej) wody i umieścić przy swoim łóżku. Po obudzeniu się rano, zebrać trochę śliny i napluć do szklanki z wodą. Ważne jest, aby nic nie jeść, nie pić, nie wkładać do ust, nie myć zębów itp. Obejrzeć ślinę zaraz po napluciu i sprawdzić jeszcze raz 2 lub 3 minuty później.

Zdrowa ślina będzie jasna unosić się na górze i powoli rozpuści się w wodzie bez tworzenia smug i bez opadania. Zazwyczaj jest kilka pęcherzyków powietrza.

Candida ślina będzie mieć jedną lub więcej cech, które wskazują na przerost Candida albicans:
- Jest gęsta i opada na dno szklanki
- Tworzy coś w rodzaju mgiełki, odnóg, białych strzępów, smug.
- Słabe plamki zawieszone w wodzie
Im więcej ciągnącej się zawiesiny, smug itp. tym większy przerost Candida albicans. "

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...