Skocz do zawartości
Forum

Możliwość zapłodnienia przy spóźniającym się okresie


Gość olee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny problem, ponieważ miałam okres 5 czerwca trwał 6 dni, w lipcu dostałam 16 to 36dni odstepu. Jest 26 lipiec a okresu nie widacm, a powinnam dostac w granicach 18. Kochamy się z chłopakiem dosyć często bez zabezpieczenia, nie dochodzi we mnie, ale zazwyczaj po wytrysku automatycznie wsadza go spowrotem i dalej się kochamy... i czy moge zajsc tak w ciąze o ile juz nie jestem??

Odnośnik do komentarza
Gość kika11111

Tak. Możesz tak zajść w ciąże. Ale bez paniki. Powinnaś po 10 bądz 14 dniach od współżycia zrobić test ciążowy. Poza tym masz nieregularny cykl. Więc spokój przede wszystkim. Powinnaś jednak na przyszłość się zabezpieczać. To naprawdę ważne gdyż nie tylko przy wytrysku wewnątrz można zajść w ciąże. Może troszkę o tym też poczytaj. A ile masz lat w ogóle?

Odnośnik do komentarza

I piszesz mi zebym zrobiła test ciązowy po 10 lub 14 dniach od współżycia... hmmm tylko od ktorego dnia to liczyc :P jak Kochamy sie praktycznie co drugi dzień :) i za kazdym razem jest jak pisałam wyzej! Dzisiaj zaobserwowałam dodatkowo białe upławy i boli mnie podbrzusze...

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Proszę zatem wykonać test ciążowy. Ponieważ współżyją Państwo tak często, nie ma możliwości odczekania 14 dni od ostatniego stosunku - proszę zatem wykonać test już teraz. A propos białych upławów, to sugerują one infekcję grzybiczą. Sugeruję konsultację ginekologiczną w celu potwierdzenia diagnozy i wdrożenia terapii przeciwgrzybiczej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...