Skocz do zawartości
Forum

Problem ze swoją dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem ze swoją dziewczyną .Jesteśmy dużymi zwolennikami seksu oralnego ona to lubi i ja też prawie przy każdym seksie występuje "lodzik" .Ostatnio z nią rozmawiałem i pytałem sie dlaczego potrafi robić takiego mistrzowskiego loda. Czy to dlatego że wcześniej dużo robiła i ma wprawe czy co. Ona powiedziała że byłemu chłopakowi to tak średnio robiła ale chłopakowi który był jej pierwszym dużo co prawda nie co seks jak mi ale też dużo . Od tego momentu złapałem takie jak by obrzydzenie bo oczywiście wiedziałem że to robiła ale myślałem że tylko ja jestem taki wyjątkowy i dostaje tak często zle sie czuje z tym jak sobie myśle że tak czesto sobie wkładała innego penisa do ust . Nie chce żeby teraz zadowalała mnie oralnie przez to obrzydzenie chociaż to bardzo lubie. Nie wiem co mam zrobić i jak z nia o tym porozmawiać.

Pozdrawiam,liczę na pomoc

Odnośnik do komentarza

Nie masz chyba żalu o to,ze przed Tobą kogoś miała? Nie patrz na przeszłość tylko ciesz się z bliskości. Na pewno teraz dla niej jestes wyjątkowy to ze czesto sprawia Ci przyjemność tez o tym swiadczy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

I kolejny facet, który nie może sobie poradzić z tym, że jego dziewczyna święta nie była. Czy Ty miałeś przed nią jakiś związek, w którym np. robiłeś minetę, albo w ogóle uprawiałeś seks/petting? Bo jeśli nie to może Twoje obrzydzenie wynika właśnie z tego powodu. A jeśli taki związek miałeś to jesteś hipokrytą.
Twoja dziewczyna jest teraz z Tobą i tylko na Tobie jej zależy. Jeśli nie możesz się z tym pogodzić w końcu będziecie musieli się rozstać. Porozmawiaj z dziewczyną o swoich myślach i uczuciach, tylko nie używaj słowa "obrzydzenie". Lepiej powiedz, że jesteś trochę zazdrosny o jej poprzednich partnerów.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, Marek, ale ja Cię W OGÓLE nie ogarniam. Wszystko było w porządku, byliście zadowoleni z seksu, oralnego również? Dlaczego nie potrafisz docenić tego, gdy dobrze się między Wami układa w tej sferze? Po jakiego grzyba wyskoczyłeś z tym pytaniem? Do czego Ci ta informacja była potrzebna? Prawda jest taka, że wszystko było fajnie, do momentu, gdy tego nie zrobiłeś, nie wiadomo po co zresztą. No chyba, że próbujesz różnych sposobów na rozwalenie Waszego związku. W takim razie, jeśli jeszcze trchę popróbujesz w ten sposób, to na pewno Ci się to uda.

Odnośnik do komentarza

Marku po co zaczynasz ponownie ten temat... przeglądając Twój profil można trafić na tematy w których sie udzielałeś i zakładałeś i wszyscy Ci tam radzili abyś to zaakceptował... a ty nadal masz problem że nie jesteś wyjątkowy... przepraszam Cię bardzo ale czy ty chcesz być we wszystkim wyjątkowy, wyjątkowo traktowany... bo jesli tak to po pierwsze biedna Twoja dziewczyna po drugie świadczy to o Twoim narcystycznym myśleniu.... Czy Ty sprawiasz że Twoja dzieczyna czuje się wyjątkowa? Wątpię

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15765305e3f9196c7.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2005-07-12/od-naszego-slubu-minelo-juz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...