Skocz do zawartości
Forum

Ataki paniki i zawroty głowy po dopalaczach


Gość mescakr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Michał mam 16 lat. Mój problem zaczął się wtedy kiedy zażyłem dopalacza czyli inaczej zamiennik Marihuany. Zażyłem to świństwo 2 razy, bardzo tego żałuję.
Gdy zapaliłem po jakimś czasie 2 dniach miałem zawroty głowy tak jak by ten dopalacz się uaktywniał. Bóle w klatce piersiowej, panika. Gdy raz oglądałem horror, była straszna scenka miałem taki napad paniki nie wiedziałem co zrobić, nie wiem, czy to działa na psychikę. Po jakimś okresie zażyłem Paracetamol, ponieważ bolała mnie głowa, po 2 minutach zaczęło mi się dziać coś dziwnego, tak jak by ten dopalacz się uaktywnił, nie wiedziałem co robić, cały się trzęsłem ręce same mi się zginały. Do tej pory nie zażywam żadnych tabletek, nawet jak mam bóle głowy, ponieważ boję się, że to mi wróci, a już minął rok i nie ma żadnych zmian, czuję się inaczej niż przedtem za życia, nie jest tak samo jak kiedyś, co mam zrobić, aby było jak zawsze i żebym żył jak Normalny człowiek?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Bardzo trudno jest przewidzieć konsekwencje spożycia dopalaczy, a to dlatego, że ich skład bardzo szybko się zmienia i tak naprawdę nie wiadomo jakie substancje się w nich znajduję.
Piszesz, że "dziwne" samopoczucie trwa od roku - efekty dopalaczy nie utrzymywałyby się aż tak długo.
czy konsultowałeś się z lekarzem?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
Nie wydaje mi się, żeby stało Ci się coś, gdy weźmiesz tabletkę przeciwbólową. To, co wydarzyło się po dopalaczach i po tabletce przeciwbólowej przestraszyło Cię. Z kolei wspomnienie tego wydarzenia powoduje tak zwany lęk antycypacyjny.
Spróbuj brać magnez, możesz pić również melisę, by złagodzić napięcie nerwowe. Możesz także wykonywać ćwiczenia relaksacyjne. Jeśli to nie pomoże radziłabym skonsultować się z psychologiem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...