Skocz do zawartości
Forum

Brak pracy, arytmia serca i brak pewności siebie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam właściwie nie wiem dlaczego pisze, może potrzebuje pomocy......juz raz zwracałam się o nia do psychiatry lecz lekami rzuciłam bo przez nie zaczęłam miewać kilka razy dziennie ataki paniki, do tego stopnia, że bałam się nawet sama w domu zostać. Z tego bagna wyszłam sama , jest lepiej ale nie tak jak kiedyś, kiedy byłam zdrowa....Do tego moje dni rujnuje arytmia, serce skacze jak chce i kiedy chce. Przypuszczam, że gdyby nie to serce to wyszłabym z nerwicy. Doszła depresja (tak mi sie wydaje) , totalny brak energii, radości, braku zadowolenia.
Brak pracy dodatkowo mnie dobija. Nie wiem jak znaleźc pracę, boję się pracować , boję się ludzi. W ostatniej pracy byłam gnębiona, dlatego też czuję się okropnie głupia, boję się, że nie podołam niczemu. A może rzeczywiście jestem taka głupia, że prostych rzeczy nie umiem zrobić..stres mnie strasznie zżera co widać gołym okiem. W pracy i ciśnienie się dźwigało, serce waliło, pociłam się i trzęsłam...echh.
Moje życie to po prostu klapa. Chciałabym je zacząć od nowa w nowym miejscu bo to w którym się znajduję zabija mnie powoli no ale nie ma jak , nie am funduszy, strach , lęki. Pragnę umrzeć ale nie mogę bo mam dziecko co dodatkowo mnie dobija bo nie mogę jej zapewnić niczego (sama wychowuję)

Odnośnik do komentarza
Gość madziarkag

Wzruszyło mnie to co napisałaś....mam to samo czuje sie niekochana,niepotrzebna i beznadziejna,,,,,Ciągle szukam akceptacji i zrozumienia w otoczeniu,.Mam takie dni,że cały czas ryczeć mi się chce,,,

.Pozdrawiam i głowa do góry.Magda

Odnośnik do komentarza

Madzia ja czasem biore roslinne na uspokojenie ale to nic nie daje, dziś było okropnie. te skurcze mnie dobiją do końca, nie chce mi się przez nie żyć.
Róża jeśli w nicku jest twój wiek to jesteś jeszcze młoda i dasz radę. Ja już stara, bez szans na pracę....przyzwyczajona do tego wiecznego złego samopoczucia. Nie pamiętam już chwil szczęścia bo od kilku lat takowych nie było...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny!! To tylko nerwica i neurotyczność. Z tego się wychodzi, jestem tego przykładem w trakcie terapii :) Dobrze robi aktywność fizyczna, skupienie się na działaniu zamiast na sobie i emocjach i ,,przytulenie" nerwicy, zaakceptowanie. A potem krok po kroku tak jak dziecko chodzić się uczy - tak i Wy się nauczycie. Polecam książkę ,,Umysł ponad nastrojem" i dziurawiec zamiast antydepresantów. Zaufajcie. Działa :)

Odnośnik do komentarza
Gość Dzidziaaaa

Dziewczyny!! To tylko nerwica i neurotyczność. Z tego się wychodzi, jestem tego przykładem w trakcie terapii :) Dobrze robi aktywność fizyczna, skupienie się na działaniu zamiast na sobie i emocjach i ,,przytulenie" nerwicy, zaakceptowanie. A potem krok po kroku tak jak dziecko chodzić się uczy - tak i Wy się nauczycie. Polecam książkę ,,Umysł ponad nastrojem" i dziurawiec zamiast antydepresantów. Zaufajcie. Działa :)

TakaJedna80
Madzia ja czasem biore roslinne na uspokojenie ale to nic nie daje, dziś było okropnie. te skurcze mnie dobiją do końca, nie chce mi się przez nie żyć.
Róża jeśli w nicku jest twój wiek to jesteś jeszcze młoda i dasz radę. Ja już stara, bez szans na pracę....przyzwyczajona do tego wiecznego złego samopoczucia. Nie pamiętam już chwil szczęścia bo od kilku lat takowych nie było...

Odnośnik do komentarza

To tylko nerwica i neurotyczność. Z tego się wychodzi, jestem tego przykładem w trakcie terapii :) Dobrze robi aktywność fizyczna, skupienie się na działaniu zamiast na sobie i emocjach i ,,przytulenie" nerwicy, zaakceptowanie. A potem krok po kroku tak jak dziecko chodzić się uczy - tak i Wy się nauczycie. Polecam książkę ,,Umysł ponad nastrojem" i dziurawiec zamiast antydepresantów. Zaufajcie. Działa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...