Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie i gorączka po stosunku bez zabezpieczenia a ciąża


Gość problem231

Rekomendowane odpowiedzi

Gość problem231

29 czerwca miałam miesiączke,trwała 7 dni obficie,2 dni po niej kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia gdyż chcemy mieć dziecko. W sobotę 13 lipca tak się czułam jaby coś napierało na tyłek czułam się jak w ciąży do tego ni z tąd ni owąd miałam pod wieczór gorączkę która trwała do 14 lipca. Dziś 15 lipca poczułam mokro,i okazało się że znów mam okres...Proszę o odpowiedz co mam rozumieć przez taką sytuację. 1 raz mi się tak zrobiło w życiu

Odnośnik do komentarza

Witam,pisałam już tutaj na tym portalu,ale nadal nie wiem co mam mysleć każda odpowiedz jest inna,proszę mi odpowiedzieć...Miałam miesiączkę 29 czerwca trwała prawie 8 dni obicie mam zawsze. 2 dni potem kochałam się bez zabezpieczenia,następnego dnia także rano się kochalismy bez zabezpieczenia.13 lipca dziwnie mnie bolał brzuch napierało mnie coś,więc wziełam no-spę.W tym samym czasie było mi zimno okazało się że mam gorączkę 38,3 która utzymała się do 14 lipca do wieczora. 15 lipca wstałam dobrze się czułam,ale około 10 tej poczułam mokro poszłam do łazienki plama koloru blado brązowego,a potem już jak przy okresie czerwono,ale blado i tak mam do dziś tj 17 lipca. Proszę mi napisać czy to znów okres? Dziękuję...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...