Skocz do zawartości
Forum

Kiedy wykonać test ciążowy?


Gość majka kinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majka kinia

mam miesiączki nawet do 7 dni,2 dni po miesiączce kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia,bardzo chcemy mieć dziecko.Czy ze zrobieniem testu muszę czekać do następnej miesiączki?czy mogę test już zrobić.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem,kochałam się pod koniec czerwca z chłopakiem,miał oczywiście gumkę założoną i wyszedł wcześniej,miesiączkę powinnam dostać 13 lipca i dostałam w nocy z 12 na 13 był ok ale teraz 14 wieczorem nie ma już nic kompletnie ,strasznie się tym wszystkim stresuje nie wiem już co mam myśleć możne to przez ten stres,dodam ze również wyjechałam za granice,wiec możne to tez przez klimat :( doradźcie :(

Odnośnik do komentarza

Witam, z 3/4 lipca kochałam się z moim partnerem. Nie doszedł we mnie, wszedł na chwilę (jako, że był to mój 1 raz i 28dc. W 29dc (4 lipca) dostałam okres (5 dni). Cykle mam pomiędzy 28-32 dniem (nigdy wcześniej, ani później). Dziś mija 16 dzień od stosunku. Teoretycznie dzień przed miesiączką są dni niepłodne przy regularnych cyklach kobiety. Dla pewności wykonałam też dziś rano test ciążowy ( o wykrywalności 10ml/U), który wyszedł negatywnie. Tylko pytanie czy nie za wcześnie wykonałam go? Wiem, że niby po owulacji powinno się zrobić, a ja czuję, że dopiero będę ją miała, ale na chłopski rozum wzięłam to, że skoro byłam dzień przed okresem, na tyle przed owulacją i partner nie doszedł we mnie to ciąża jest raczej niemożliwa.

Z góry dziękuję za odpowiedź, jeśli ktoś mi jej udzieli! :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Beatkalatka

Chyba jestem w ciąży w prawdzie nie spóżnia mi zie miesiaczka ale nie jestem pewna ale chyba gdy kochalam sie z nazeczonym doszlo do zaplodnienia poniewaz nawet mamla kropelka moze juz wiele zrobic. kiedy powinnam zrobic test z krwi bo wiem ze test z moczu robi sie 14 dni od stosunku . Najgorsze jest to ze chce miec dziecko ale planowalismy je za rok tzn za rok zaszla bym w cIaze . Chcielismy bardziej sie przygotowac finasowo .

Odnośnik do komentarza

Miamia

Mam regularne cykle 28-29 dni. Zblizenie było w 8 dniu. Kiedy moge wykonac badanie krwi beta hcg aby wynik byl wiarygodny? Dzis mijaja 2 tyg od zblizenia, czy musze czekac jeszcze tydzien do miesiaczki czy tez to tak chwalone i czule badanie bedzie juz w 100% teraz wiarygodne?

beta hcg daje wiarygodny wynik już po 8 dniach od stosunku

Odnośnik do komentarza

Ok8 miesiecy temu odstawilam tabletki okres w miare regularny cykle co31-32-30-33-32-33 16 grudzien wspolzylismy wytrysk do ostatni okres 21 listopad okres obliczylam na 23grudzien zrobilam 3 testy ostatni 4 stycznia wynik negatywny czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy kiedy powinnam zrobic test od dnia wspolzycia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...