Skocz do zawartości
Forum

Zamknięcie się w sobie, kompleksy i trudności w kontaktach


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Kiedyś już odwiedziłem to forum.Dostałem kilka odp w moim temacie.Teraz niestety jest coraz gorzej.Mam 17 lat,zerwane kontakty ze znajomymi,zawalony rok w szkole,nie rozmawiam z matką.Nie mam już ochoty dalej tego ciągnąć.Kiedyś jeszcze udawałem że wszystko jest dobrze..Teraz nawet nie próbuję ukryć tego,że jestem na dnie.Przestałem się odzywać do domowników,całkowicie wychodzić z domu.Moje codzienna aktywność ogranicza się do zaliczenia toalety i max 2 razy dziennie lodówki.Przeraża mnie perspektywa pójścia 1 września do szkoły do nowej klasy..Jestem zamknięty w sobie,mam masę kompleksów i nie umiem nawiązywać kontaktów z ludźmi.
Jest jeszcze jakaś nadzieja że jakoś z tego wyjdę? Nawet nwm po co tutaj napisałem..może dlatego że chciałem gdzieś wylać to co siedzi we mnie a nie mam o tym z kim porozmawiać? Wiem że te wszystkie blokady przed kontaktami z ludźmi itp siedzą we mnie ale przez to czuję się jeszcze gorzej bo w chwilach gdy o tym myślę zdaję sobie sprawę że jestem nic nie wart i tylko zawadzam innym na tym świecie.Wcześniej pisałem że jestem zbyt wielkim tchórzem żeby coś sobie zrobić lecz teraz mogę śmiało powiedzieć że na niczym mi już nie zależy i mogę w każdej chwili oddać swoje życie:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...