Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i powiększone piersi a ciąża


Gość dorota24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dorota24

Witam zaczne od tego ze mam bardzo nieregularne miesiaczki odkad pierwszy zaszlam w ciaze, po porodzie moje miesiaczki trwaly 15 dni a po miedzy nimi bylo od 5 do max 10 dni przerwy i razem z moja ginekolog podjelismy decyzje o leczeniu antykoncepcja hormonalna ktora trwala 3 lata (najpierw tabletki, pozniej, plastry, spirala ale moj organizm nie tolerowal nic z tych rzeczy wiec zostalismy przy zastrzykach co 3 miesiace).
Gdy skonczylam leczenie czekalam poltora roku na pierwsza miesiaczke, miesiaczki byly nieregularne, cykle z poczatku trwaly nawet po 57 dni
Ostatnia miesiaczke mialam od 23 do 27 czerwca, 4dni po miesiaczce nie mierzylam temperatury (w pochwie) od 2-5 lipca temp to 37.2°
6 lipca tj 37.0
7 lipca 37.1
8 lipca 37.2
9 lipca 37.3
10 lipca 37.2
I dzis 11 lipca 37.3

Stosunek do konca byl 29.06, 30.06, 3.07, 6.07, 7.07

Od 5.07 zaczalo mnie pobolewac w podbrzuszu jak na miesiaczke i nie wiem czy to byl bol owulacyjny czy nie ale 7.07 zaczelam plamic (moze dwie krople na wkladce przez caly dzien) trwalo to 3 dni
Po tym plamieniu odczuwam jak by cos w jajniku mi sie tam cos delikatnie ruszalo (laskocze mnie) od dwoch dni stalam sie bardziej placzliwa z byle powodu az (chodz tego nie chce) to az sie zachodze jak male dziecko jak placze, do tego sluz mi sie zmienil na taki przezroczysto bialawy troche jakby klejacy
Maz mowi ze mi piersi urosly ale ja tego nie dostrzegam
Czy to mozliwe ze to ciaza?
I kiedy najlepiej zrobic test? Bo jak pisalam mam nieregularne miesiaczki i nie mam pojecia kiedy sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Gość dorota24

Witam tu znowu ja
Musze dodac ze wczoraj 12.07 moja temp wynosila 37.2 a dzis diametralnie urosla do 38.3
Temperature oczywiscie mierze z samego rana o jednej godzinie tak jak pisalam w pochwie
Klucie w podbrzuszu nie ustepuje ( naszczescie nie da juz takie jak podczas plamienia) ale laskotanie w jajniku dalej jest i nadal nie mam konkretnej odpowiedzi
Dodam jeszcze ze 11.07 wspolzylam z mezem i nawet podczas stosunku mnie tam klulo jak by w jajniku i mnie laskotalo
Prosze odpiszcie

Odnośnik do komentarza
Gość dorota24

Dziekuje za odpowiedz.
Wiem ze na ten moment nikt nie jest w stanie mi odpowiedziec czy to ciaza czy nie i rozumie to bo wiem ze w ten sposob nie da sie tego okreslic.
Od trzech dni mdli mnie jak tylko czuje slodkie zapachy typu lilia, na chrzcinach u brata jak goscie pili alkohol to az mi sie nie dobrze zrobilo jak poczulam a przyznam ze okolicznosciowo lubialam napic sie kieliszek czy dwa a tu wstret.
Ogolnie jestem osoba palaca i dzis juz calkiem odrzucilo mi papierosy - chodz wydaje mi sie ze to za wczesnie na takie objawy.
Staramy sie z mezem o dzidzie wiec jesli sie uda to bedziemy po raz drugi bardzo szczesliwi a jesli nie to bedziemy probowac dalej
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...