Skocz do zawartości
Forum

Brak uczuć z powodu traumy w dzieciństwie i wyglądu


Rekomendowane odpowiedzi

Gość oppenheimerXX

To prawdziwy ja jeżeli ktoś miałby wątpliwości ale już nie pamiętam hasła do profilu. Od czasu do czasu zaglądam na to forum i czytam ludzi tematy/porady, zauważyłem że ktoś się odezwał 2 tygodnie temu, więc pomyślałem że napiszę coś. Co do tego co się zmieniło w moim życiu od 10.08.2013 roku (ostatnia wiadomość). Minęło od tego czasu 575 dni Nic się nie zmieniło, chodziłem do psychologa przez 3 miesiące, 1 w tygodniu po 2 godziny. Straciłem tylko pieniądze 40zł. za wizytę nic mi nie pomogła (kobieta to była) powiedziała że mam się pogodzić z własnym życiem i czekać na prawdziwą miłość, tyle. Skończyłem studia, nie znalazłem pracy w zawodzie, byłem 6 miesięcy na bezrobociu a teraz pracuje za mniej niż minimalna krajowa mam około 1100zł. Wypłaty, jak nie miałem nikogo bliskiego, tak nie mam nadal. Minoł ponad rok a ja nadal nie mam dziewczyny, przyjaciół, nadal jestem brzydki i nadal jestem pośmiewiskiem, jedynie ludzie którzy coś ode mnie potrzebują są dla mnie mili, mówię o ludziach z pracy. Wstaje o 5 rano, wracam do domu po 16 i wpatruje się w ścianę do czasu aż idę spać, nie mam pieniędzy nawet na podstawowe rzeczy, na koncie mam -456 zł. A wypłata pod koniec miesiąca, jestem jeszcze biedniejszy niż byłem, I tak żyje nędznym życiem z miesiąca na miesiąc. W pracy mam większość kobiet, które albo traktują mnie jak powietrze albo krótko na temat pracy jak mają jakąś sprawę, w piątek wychodzili do baru na dzień kobiet się pobawić – mnie nawet nie zaprosili, nie wierze już w nic, będę harował całe życie za nędzne pieniądze, praca będzie jedynym co mam (tak jest teraz) aż nadejdzie dzień w którym zdechnę w samotność i nikt nie będzie o mnie pamiętał i za mną płakał.

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci tak . Wygląd człowieka nigdy nie jest zły , złe jest to co w Nim siedzi . Twoja wiara w siebie jest krytyczna . Pewnie w domu wmawiano Ci że jesteś nikim , w otoczeniu ludzie wyczuwają słabą , zniszczoną osobę , właśnie taka cicha i trochę różniąca się wyglądem jest idealna na kozła ofiarnego . Zacznij w siebie wierzyć . Ja co dziennie gdy wstaje , staje przed lustrem i mówię sobie że jestem piękna , staram się zaakceptować siebie , swoje wnętrze .Powiem Ci że od kiedy zaczęłam w to wierzyć zaczynam dokonywać rzeczy których bym nie dokonała . W końcu coś zaczęłam robić , walczyć o swoje , i też zaczęłam ostatnio dążyć do związku . Trochę się boję czasami ale się przełamuje i jest co raz lepiej . Twoja postawa jest najważniejsza , to jest klucz do sukcesu . Mój kumpel tak patrząc na jego twarz to jest bardzo brzydki , a laski co chwile jakieś wyrywa . Dlaczego ? Ma gadane , nie przejmuje się sobą i swoim wyglądem . Uwierz w siebie , to trudne wiem . Znajdź po prostu coś co udowodni Ci jaki jesteś wyjątkowy . Pozdr

Odnośnik do komentarza

co napisales ale jest mnostwo ludzi ktozy sie ukrywaja kims kim nie sa bo w dziecinstwie ich skrzywdzono mnie rowniez a wyglad ti jest w tb nie patsz sie na to co mowia jestes wyjatkowy a jesli mowisz ze jestes inny to dobrze bo jak mozna byc tttakimi samymi jak oni to nas dzieli od wyjatkowosci nas milosc sie pojawi pokocha cie takim jakim jestes a nie aby cie zmieniala bo jestes soba szanojaca sie osoba a to co mowia inni miej gdzies ze jestes gopi czy brzytki sam wiesz ze jestes wyjatkowy a obron i powiedz co mie interesoje twoje zdanie :*:*:*
napisales sytulacie jak moj koega co tak ma .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...