Skocz do zawartości
Forum

Zatrzymywanie wody, zmęczenie i ból oczu po przebudzeniu się


Gość aleksandra90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aleksandra90

Witam ,
Mam 23 lata . Co jakiś czas dopad mnie okropne zmęczenie , nie mogę się skupić na pracy , nic mi się nie chce , ledwo patrze na oczy . Nieraz budzę się w nocy i kiedy spojrzę w światło latarni bądź zapalony tv moje oczy łzawią i okrponie mnie bolą . Jestem bardzo słaba , usnęłabym wszędzie gdzie tylko to możliwe . Jakiś czas temu tłumaczyłam sobie , że to przez przesilenie wiosenne teraz niestety nie mam wymówki. Moja wydajność w pracy spada .. bardzo chcę się skupić na swoich zadaniach ale jednak wszytsko mnie rozprasza albo nie mam sił nic zrobić i pomyśleć. W dodatku od kilku miesięcy czuję się jak balon . Jakby woda w organiźmie się zatrzymała . Niby waga taka sama ale ja czuje , że przytyłam. Proszę pomóżcie mi stwierdzić lub podpowiedzieć co to może być . Znów chcę funkcjonować normalnie. W miesiącu mam jakiś czas wycięty z życia przez właśnie takie samopoczucie. Dodam , że mam stwierdzoną migrenę ale to chyba nie ma nic wspólnego. Nie biorę żandych leków prócz MAXALT przy napadowym bólu głowy. co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

Najpierw zrób sobie podstawowe badania potem będzie można zgadywać co CI jest. To może by7c anemia, lub jakieś zaburzenia hormonalne. Najlepiej zrobisz idąc do lekarza. Zrób morfologię i hormony, jak będzie coś nie tak to powinno wyjść w badaniach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...