Skocz do zawartości
Forum

Serowata wydzielina koło warg sromowych i bóle przy współżyciu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.. Piszę, ponieważ ostatnio zauważyłam dziwną substancję (wyglądem przypomina serek homogenizowany lub twarożek) koło warg sromowych mniejszych.. Chciałabym zapytać czy to normalne? Od niedawna próbowaliśmy z chłopakiem uprawiać seks mimo rozluźnienia i długiej gry wstępnej odczuwałam ból i musieliśmy przestać... czy jest to związane z jakąś infekcją albo zapaleniem przedsionka pochwy czy po prostu moja pochwa nie jest na tyle rozciągliwa jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisana przez Panią wydzielina może mieć wiele przyczyn. Teoretycznie może być to fizjologiczna wydzielina jak i wynik infekcji. W celu postawienia konkretnej diagnozy proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem. A propos dolegliwości bólowych podczas współżycia, to ten objaw także może mieć wiele przyczyn. Może być to wynik stresu, niedostatecznego nawilżenia jak i wad/schorzeń układu moczow0 płciowego. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina2304

Witam !
Mam podobny problem. Jestem w trakcie brania 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych. Biore je codziennie o stalej godzinie, nigdy nie wystapila biegunka lub wymioty. Kilkanascie razy wspolzylismy z partnerem i tylko raz skonczyl prawie we mnie, bo za sekunde wyjal. Ostatnio wspolzylismy wczoraj , a dzisiaj zaywazylam na bieliznie bardzo mala ilosc bialej, serowatej wydzieliny. Co to moze oznaczac ? Dodam tez, ze przy ostatniej wizycie u ginekologa stwierdzono u mnie niegrozna nadzerke.
Licze na odpowiedz eksperta,
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasienka2012

Moim zdaniem to infekcja pochwy a dokładnie grzybica- twarożek świadczy o stanie zapalnym czyli zaawansowanej grzybicy Nie wyleczysz tego bez wybrania się do ginekologa który przepisze Ci specjalne tabletki doustne i globulki do stosowania dopochwowego. Więc radzę szybko iść do lekarza, bo uporczywy będzie ból, świąd i pieczenie a przede wszystkim także nieprzyjemności podczas stosunku. Odrazu poproś lekarza o tabletki dla partnera by on też nie zaczął odczuwać pieczenia

Odnośnik do komentarza

~Karolina2304
Witam !
Mam podobny problem. Jestem w trakcie brania 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych. Biore je codziennie o stalej godzinie, nigdy nie wystapila biegunka lub wymioty. Kilkanascie razy wspolzylismy z partnerem i tylko raz skonczyl prawie we mnie, bo za sekunde wyjal. Ostatnio wspolzylismy wczoraj , a dzisiaj zaywazylam na bieliznie bardzo mala ilosc bialej, serowatej wydzieliny. Co to moze oznaczac ? Dodam tez, ze przy ostatniej wizycie u ginekologa stwierdzono u mnie niegrozna nadzerke.
Licze na odpowiedz eksperta,
Pozdrawiam.

Witam!
Jeżeli opisana przez Panią wydzielina pojawiła się jednokrotnie, a ponadto była skąpa, to zdecydowanie nie powinna się Pani niepokoić. Tym bardziej, że nie ma Pani żadnych innych niepokojących objawów. Ponieważ współżyła Pani z partnerem, mogła być to pozostałość nasienia. Jeśli objawy będą się powtarzać lub też zauważy Pani świąd/pieczenie, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...