Skocz do zawartości
Forum

Rozstanie z chłopakiem i myśli o oddaniu dziecka do domu dziecka


Gość bluepink322

Rekomendowane odpowiedzi

ale babcie masz walniętą w łeb złości się na dziecko co jej nic nie zrobiło ale to i tak nie istotne dasz radę i tak i tak wszystko w naszym życiu zależy od nas nikt za ciebie tego nie przeżyję a babci zapytaj za co nienawidzi niewinnego dzieciaka bo żeby to kiedyś się nie odwróciło jak ona będzie od was potrzebować pomocy

Odnośnik do komentarza
Gość bluepink322

Wrocilam pol godziny temu do domu z pracy. Bo w weekendy pracuje od 9 do 15 i wiecie co? Moja mala Zuzia przy drzwiach krzykla "mama kocham cie" i rzucila sie do przytulania i dostalam sliczna laurke urodzinowa. Zrobila razem z niania:)
Dla takich cyhwil przyznaje - Zuzia jest przeslodka i warto miec mala istotke pod dachem.. Normalnie lzy mi polecialy z wzruszenia. Teraz idziemy we dwie na spacerek.
Pedgim masz swieta racje.
Spes pytalam ja jak bylam u niej w Niemczech rok temu. Mowila mi ze to przez Zuzie "jestem skonczona". Wyjechalam. Tez nie ogarniam wlasnej babci..

Odnośnik do komentarza

~bluepink322
Moja mala Zuzia przy drzwiach krzykla "mama kocham cie" i rzucila sie do przytulania i dostalam sliczna laurke urodzinowa. Zrobila razem z niania:)
Dla takich cyhwil przyznaje - Zuzia jest przeslodka i warto miec mala istotke pod dachem.. Normalnie lzy mi polecialy z wzruszenia. Teraz idziemy we dwie na spacerek.
Spes pytalam ja jak bylam u niej w Niemczech rok temu. Mowila mi ze to przez Zuzie "jestem skonczona". Wyjechalam. Tez nie ogarniam wlasnej babci..

no widzisz? Twoja mała dziewczynka mowi ci "kocham cię" a ciebie dręczą myśli o oddaniu ją do jakiegoś przytułku?
Powiedz babci, że została sama. Skoro nie akceptuje wnuczki a twojej córki, to niech nie liczy na WASZE wsparcie kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza
Gość bluepink322

Już babci to wykrzyczałam w ogromnej zlosci.
Bla bla a pieniadze to z nieba mi zleca??
Ide na 21 na urodziny przyjaciolki i moje do klubu. Na szczescie Zuzia zostaje pod opieka serdecznej sasiadki..
Spotkalam znajoma pracownice Mopsu. Doradzila mi zebym do niej przyszla w poniedzialek to wszystko ustalimy. Oby sie udalo..
Dzieki wielkie za rady i wszystko! Dalyscie mi moc :)

Odnośnik do komentarza
Gość bluepink322

Czesc dziewczyny tak bylam dzis w mosie jutro jeszcze ide dopelnic dokumentacje i jak dobrze pojdzie moge sie spodziewac dofinasowania od sierpnia br:)) Jeszcze tylko papierki z pracy i spoldzielni mieszkaniowej.. Wszystko ogarne. Dam rade, nie ma ze boli..
Poznalam fajnego chlopaka w moim wieku w klubie. Mamy swoje numery idziemy jutro na 19 na spotkanie. Tak sie poznac i nie kryje ze mam dosc ambitne plany tylko BEZ KLAMSTW jesli sie facet zrazi ze mam coreczke to..
Moja Zuzia daje mi tyle radosci:)) Chyba widze sloneczko po burzy. Oby. Pozdrawiam laski;)
I jeszcze raz blagam BEZ KLOTNI ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...