Skocz do zawartości
Forum

Golenie bez podrażnień


Gość rosiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie da się tego uniknąć. Masz wrażliwy typ skóry i tego rodzaju podrażnienia zawsze będą widoczne w dniu golenia. Niekiedy nawet są one widoczne kilka dni później. Możesz spróbować ograniczyć ich widoczność.

Bezpośrednio po goleniu możesz zastosować specjalny balsam łagodzący "po goleniu". Po jego zastosowaniu podrażnienia powinny szybciej ustąpić.

Istotne jest to, aby przed goleniem za pomocą maszynki odpowiednio zmiękczyć włos - w tym celu przetrzymaj specjalną piankę dłużej niż to trwa zazwyczaj :).

Możesz również w ciągu dnia stosować specjalne "rajstopy w spray'u". Maskują one drobne mankamenty widoczne na powierzchni skóry :)

Odnośnik do komentarza

Roodzynka
nie depiluj sie maszynka ja sobie kupilam krem do depilacji veet smarujesz nogi trzymasz 5 min takim patyczkiem jakby zbierasz i naprawde jest ok

Ja nie mam skóry wrażliwej na nogach, ale po tym kremie do depilacji z veet dopiero zrozumiałam jak to jest mieć takową skórę, strasznie mnie podrażniał, do tego ten zapach, który podrażniał mi gardło, także ja tego nie polecam.

A czego używasz do golenia? A po? Jak często się golisz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...