Skocz do zawartości
Forum

Masochizm seksualny u nastolatka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam pytanie dotyczące fantazji seksualnych i masochizmu seksualnego oraz depresji.
Mam dopiero 16 lat, ale już nie radzę sobie zupełnie ze swoimi potrzebami, fantazjami seksualnymi oraz całym życiem.

Nie tnę się (jeszcze...), przetrwałem już raz depresję (potrafiłem leżeć całymi dniami w łóżku i ryczeć), aktualnie jestem w stanie przeddepresyjnym. Wiele razy myślałem o samobójstwie, jednak nie jestem w stanie nic sobie zrobić. Mój główny problem polega na tym, że czuję się niekochany, niedowartościowany, niepotrzebny na tym świecie.
Nie jestem w stanie znaleźć sobie dziewczyny. Chciałbym ją przytulać, całować, obdarzyć miłością, poświęcić jej większość swojego czasu i mógłbym zrobić dla niej wszytko. Jednak mam ogromną obsesję na punkcie stóp. Mógłbym je wąchać, lizać, całować, masować. Żadna dziewczyna niestety nie chce mi ich dać, co mnie nie dziwi, ale bardzo smuci i zniechęca do życia jeszcze bardziej.
Moim kolejnym problemem jest masochizm. Marzę o poznaniu dziewczyny, która by zgodziła się znęcać się nade mną, wyżywać się, bić mnie, torturować na wszystkie możliwe sposoby. Żebym czasem był jej niewolnikiem lub zwykłym posłusznym kundlem i musiał spełniać jej wszystkie rozkazy i pozwalać sobie na wszystko.

Niestety te potrzeby zniechęcają mnie i dziewczyny do związków i jednocześnie je psują. Mogę się powstrzymywać, ale to tylko pogarsza mój stan psychiczny i pogrąża mnie w jeszcze gorszej depresji. Chciałbym kochać i być kochany, ale muszę też zaspokajać moje potrzeby. Nie chcę seksu, chociaż mogę, ale ważniejsza jest dla mnie miłość, szczęście drugiej osoby, zaspokojenie masochizmu i stopy.

Nie mam pojęcia co mam robić. Nigdy nikt mnie nie zaspokoił w żaden sposób. Ale wszystkim dziewczynom wydaje się to głupie, dziwne i nie mam przez to u nich szans...

Odnośnik do komentarza

Jesteś jeszcze młody, na pewno znajdziesz kobietę otwartą na różne seksualne eksperymenty. Uwierz - są takie. Musisz tylko wykazać się cierpliwością, nie nakręcać się tymi myślami. Przecież nie samym seksem człowiek żyje, a im więcej o nim będziesz myślał tym gorszy dół złapiesz. Nie możesz nowo poznanym kobietom od razu proponować lizanie stóp :) jestem pewna, że po DŁUŻSZYM poznaniu każda bardziej otwarta by Ci na to pozwoliła. W końcu nie wolno się bać eksperymentów, które tylko podsycają atmosferę w łóżku, o ile nie przybierają formy obsesji.

Odnośnik do komentarza

Czytajac Twoj post widze siebie gdy mialem 16 lat :p mimo ze odp pozno to moze sie przyda dla potomnych xd

Im wiecej depresji tym czesciej bedziesz uciekal w masochistyczne praktyki. Tak to dziala. Sadomaso karmi sie depresją. Bywa to niebezpieczne dla zycia lub portfela.

Musisz poradzic sobie jakos z depresja. Zmien otoczenie. Poznaj kolezanke/kolege... A moze wciagnij sie w cos zawodowo juz teraz ;) rozpoczbij trenibgi itp ... To dziala.. nie do konca ale dziala.. a pewnego dnia ni z tego ni z owego poznasz ta jedyna. I bedziesz szczesliwy tak jak nigdy! Jest cala masa.. serio.. cala masa kobiet ktore uwielbiaja dominowac w lozku! I to mocno! Jeszcze bedzie Tobie tego za duzo i nie ma to nic wspolnego z oddawaniem kontroli na cale zycie! Tu mowiles o czulosci jaka potrzebujesz a to cos odrebnego, nie musisz robic tez z siebie potulnego baranka bo nawet to nie ma nic wspolnego z masochista. Mozesz byc dominujacy a ulegly tylko w lozku.

Jest pelno ludzi z masochizmem i jest on swietny! Choc depresja jest niewskazana przy tym. Zadbaj o nią! Zrob cos! Nie łącz depresji ze swoja sexualnoscia ;) nie drecz sie tym bo nie ma czym tak na prawde Podczas depresji oczywistym jest ze bedziesz uciekal w sex, lozko.. alko ..cokolwiek! Wiec napedzi to Twoje sklonnosci.

To sa tylko moje rady ;)

Odnośnik do komentarza

16 letni człowieku ty potrzebujesz natychmiastowej pomocy psychiatry a nie chętnych dziewczyn by lizać im stopy (to jest obrzydliwe i nienormalne choć każdy zaburzony napisze ci że to jest norma)Z pomocą rodziców umów się na wizytę do dobrego psychiatry bo inaczej za jakiś czas będziesz szukał coraz obrzydliwszych dewiacji.Pamietaj ,że sam sobie nie pomożesz i będzie z tobą coraz gorzej nawet gdybyś znalazł tabun chętnych podstawiających ci stopy pod nos.Powodzenia w leczeniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...