Skocz do zawartości
Forum

Czy można zahamować polucje?


Gość Proszeopomoc1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość takitamktos

Witaj, tak to jest ze do czasu gdy nie zaczniesz miec stosunków bedziesz miec polucje, kazdy co jakis czas je ma ze wzgledu na to ze nadmiar spermy musi byc jakos odprowadzony :) jedynym sposobem na to jest po prostu masturbacja, w zaleznosci od tego jak czesto masz polucje. np. raz na tydzien to raz na tydzien musialbys sie masturbowac zeby tego w nocy unikac.

Odnośnik do komentarza
Gość Proszeopomoc11111

A czy mozna to zatrzymac zeby nie bylo wytrysku i czemu mi mocz cieknie po polucji. Dzisiaj jakos zatrzymalem ale chyba pozniej poleciala sperma wiec zmienilem, ale mam problem cieknacego moczu ktory cieknie mi wlasnie po dzisiejszej polucji

Odnośnik do komentarza

Piszesz tak jakby Cie to obrzydzało ,boisz sie sprawdzić co tam sie stało. I sperma i mocz bedzie Ci towarzyszyć całe życie a to co sie z Tobą dzieje na pewno jest spowodowane burzą hormonów ,w wieku dojrzewania to normalne . Jedni chłopcy przechodzą to łagodnie inni bardziej intensywnie ,wiem co mówie tez mam syna w twoim wieku. W miare dorastania wszystko sie wyreguluje .

Odnośnik do komentarza
Gość pomocnik1

~proszeopomoc1111111
pomozcie ludzie bo ja juz nie wytrzymam. mam uczucie ze jak by ciagle cos cieklo i jakbym czul ze w cewce moczowej jest cos. czy mozna isc z tym do lekarza?

Nawet TRZEBA... O ile nie nazywasz moczem spermy/preejakulatu.. Jeśli cieknie ci faktycznie mocz, i to "bez twojej zgody", to radzę odwiedzić urologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...