Skocz do zawartości
Forum

Chwilowy bezwład przy cukrzycy


Gość Paulina Żuarwska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina Żuarwska

Witam mam 22 lata od 20 lat choruje na cukrzyce typ1. Dziś przytrafiło mi się coś dziwnego otóż to wstałam rano i nie mogłam się poruszyć ręce i nogi miałam bezwładne po upływie 30 minut wszystko wróciło do normy. Lecz jak próbowałam wstać to automatycznie moje nogi nie miały jakby siły iść. Wszystkie wyniki od diabetologa są w porządku. CRP również. Hemoglobinę miałam 8,6.. Bardzo proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

... To jest wina obwodowego układu nerwowego...
Skontroluj nogi i ręce w zdjęciu RTG pokazującym tkanki z zastojem krwi...
Brak tlenu w komórkach w okolicach skory powoduje obumieranie komórek nerwowych i co za tym idzie czasami przy złym ułożeniu ciała moze prowadzić wręcz do zatrzymania przekazywania informacji z mózgu....
Ja też choruje na cukrzyce mam dłuższy staż ...
od roku lecze sie pijawkimi w tym zakresie i nie mam żadnych w/w dolegliwości
PS. Zastosowanie pijawek przywraca krążenie obwodowe /podskórne/ i regeneruje nerwy

Pozdrawiam: Nie zwlekaj z decyzją

Odnośnik do komentarza

To żadna nowość ja choruję 23 lata i gdyby nie one miałbym te same problemy a tak jak widzisz pisze i jestem szczesliwy że wiem o czym bo lekarzowi jak nie powiesz na co jesteś chora to Cie nie wyleczy /poczytaj innych/
a ja wiem bo przechodziłem wszystko to co opisuje założycielka tego tematu ... a lekarze jak pamiętam z ten okres zawsze dbali o swój portfel sugierując w której aptece co mam kupić ... może da ci to coś do myslenia ...
być może nie chorujesz na cukrzyce to nie wiesz ile to wszystko kosztuje ....
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...