Skocz do zawartości
Forum

Biustonosze strapless


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo wybieram się na wesele i będę mieć chyba sukienkę bez ramiączek. I potrzebuje właśnie taki biustonosz bez ramiączek, taki żeby super leżał i nie spadał, najlepiej, żeby unosił też biust. Szukam i czytam na internecie o takich i mimo pozorów trudno znaleźć. Znalazłam taki biustonosz od Ewy Michalik( nie wiem czy dobrze piszę) i ponoć są one bardzo dopasowane zazwyczaj, odpowiednio usztywnione miseczki, ale... biust w nim pływa! poci się strasznie i odparza, przez silikon, a tego się obawiam. Nie chcę się odparzyć, a wesele odbędzie się latem. Co zrobić? Gdzie kupić? Jak dobrać? Polecacie jakieś straplessy w dobrej firmy? A jeszcze, zauważyłam, że drogie są te biustonosze, mogę dać max 150 zł, chociaż to już fortuna..

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Moim zdaniem żaden stanik bez ramiączek nie uniesie Ci biustu. Ok może się trzymać w miescu i nie spadać ale uniesienie to już chyba zbyt wygórowane wymagania. Co do firm, to ja mialam stanik z esotiqa był z taśmą silikonową i trzymał się bardzo dobrze i nie odparzał

Odnośnik do komentarza

doradzacie jej, a same nie macie o tym pojęcia. Nie ma czegoś takiego, jak duże B czy większe niż C. Rozmiar biustu zależy przede wszystkim od obwodu pod biustem, np 65C to nieduży biuścik, a 75C już przyciąga wzrok. 60B to naprawdę mały biust, zaś 80B jest dość pełny. 65E to średni biust (bardziej zalicza się do dużych niż do małych), a 75E to już duże piersi.

Do sukienki bez ramiączek polecam bardotkę z odpowiednio ścisłym obwodem pod biustem i push upem (jeśli chcesz unieść piersi). Jednak wcześniej musisz poprosić kobietę w sklepie o wymierzenie twojego rozmiaru. Polecam staniki esotiq, gdyż mają tam ceny koło 100 zł z nowych kolekcji, często mają promocje na nowe kolekcje, a staniki z zeszłych kolekcji są na ogromnych przecenach. Wczoraj kupiłam staniczek przeceniony z 99 zł na 30 zł :). W esotiq teraz mają piękne bardotki z kolekcji ślubnej za jakieś 109 zł, ale może znów mają jakieś przeceny :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...