Skocz do zawartości
Forum

Nieregularna miesiączka a stany lękowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
od jakiegos czasu mojakolezanka miewa stany lekowe. Poszla do psychiatry ten jej jednak powiedzial ze ma zbadac tarczyce i zapytal czy ma regularna miesiaczke ( miesiaczke ma mniej wiecej co 2 miesiace) przypisal jej na ten czas slabe tabletki przeciwlekowe depresyjne dokladnie nie wiem. Poszla wiedz zrobic badania tsh wyszlo ze ma niedoczynnosci tarczycy. Bierze tabletki teraz czuje sie juz o wiele lepiej ale jeszcze nie super. Teraz ma zrobic badania hormonalne zzzwiazku z ta nieregularna miesiaczka. Moje pytanie to takie czy przez to ze ma ja nieregularnie moze zle sie czuc? byc nerwowa i miewac jeszcze czasami stany lekowe? takie badania ma wykonac : prolaktyna,FSH,estradiol,progesteron, testosteron, DHEA

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

wiesz niby hormony wpływają na zachowanie kobiety, wystarczy popatrzeć jak działa PMS czy ciąża więc może i tak stany lękowe to działa. Psychitra ma rację niech zbada te miesiaczki bo przecież to nie jest normalne mieć okres co dwa miesiące. Twoja koleżanka sama powinna się oto zatroszczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...