Skocz do zawartości
Forum

Nieporadność w życiu


Gość jego dziewczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jego dziewczyna

Witam..mam problem jestem nieporadna w życiu. Cokolwiek nie kupie okazuje sie nie dobre. Tak jak dzis kupiłam prezent dla mamy mojego chłopaka okazał się do dupy. Pokłociłam się z chłopakiem powiedział że jestem idiotką, ciężarem. W nerwach potrafimy powiedzieć sobie różne okropne słowa. Boimy się wspólnie przyszłości. Czy wogóle mamy na nią szanse ? Czy jest jakieś rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Gość jego dziewczyna

wiele wycierpiałam szczerze mówiąc inni chłopacy bardzo mnie wyzywali, podnosili ręke. jeden z 2 lata temu przystawił mi nóż do gardła. przez jednego przeszłam próbe gwałtu. ten z którym jestem jest inny nie pije, nie pali nie uderzy mnie. tylko oboje jesteśmy nerwowi

Odnośnik do komentarza

~jego dziewczyna
wiele wycierpiałam szczerze mówiąc inni chłopacy bardzo mnie wyzywali, podnosili ręke. jeden z 2 lata temu przystawił mi nóż do gardła. przez jednego przeszłam próbe gwałtu. ten z którym jestem jest inny nie pije, nie pali nie uderzy mnie. tylko oboje jesteśmy nerwowi

O rety... Bardzo wiele przeszłaś...:((( Po takich przeżyciach nic dziwnego, ze przyzwyczaiłaś się do braku szacunku ze strony partnera... Ale najwyższy czas zacząć się odzwyczajać od tego, i w końcu przestać to tolerować. Nie powinnas dłużej znosic takiego traktowania! Myslisz, że Twój obecny robi Ci jakąś wielka łachę, że nie stosuje wobec Ciebie przemocy? Oczywiście, że nie, i jego zachowanie jest również nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza

odludek
Moim zdaniem Twój chłopak nie jest kulturalny i nie ma szacunku do Ciebie, nie pozwól się tak traktować, przecież prezent nie musi się podobać. I co złego w okularach przeciwsłonecznych? Liczy się gest i pamięć. Przecież nie musiałaś nic kupować.

100 % racji. Poza tym, nie odpowiedziałaś na jeszcze jedno pytanie Odludka. Zapytała Cię, czy Twój chłopak dał kiedykolwiek prezent Twojej matce. No to co, jak z tym było?

Odnośnik do komentarza
Gość jego dziewczyna

praktycznie mam tylko chłopaka. z mamą nigdy się nie dogadywałam a ojciec szkoda gadać wogóle się do niego nie przyznaje bo nigdy się mną nie interesował. to właśnie obecny chłopak ma dla mnie czas, zabiera na wycieczki i nic mi przy nim nie brakuje. nie mam koleżanek. całe życie moje ma sens tylko przy nim

Odnośnik do komentarza
Gość jego dziewczyna

może jakoś powinnam z nim porozmawiać o szacunku i żeby takich sytuacji nie było. napewnp go nie opuszcze. on przy mnie tylko był gdy wszystko straciło sens, nie chciałam jeść i wogóle mam depresje ale mniejszą o wiele. przy nim zaczęłam się uśmiechać wierzyć w Nas w życie.

Odnośnik do komentarza

kochana uszy do góry jesteś jeszcze bardzo młoda a szkoła praca dzieci wszystko przed tobą sprzeczki się często zdarzają raczej w każdym normalnym związku czasem większe czasem mniejsze niekiedy to bardzo cementuje związek ale szczerze to troszkę mniej krytyki w stosunku co do siebie bo związek to też dwoje ludzi ale nie lepszy gorszy tylko na równi siebie nie ważne co było ważne co będzie i jak do tego podejdziesz pamiętaj to Ty jesteś kowalem swojego losu jeżeli sama nie będziesz się szanować to inni też nie będą a jak prezent się nie podoba to niech sobie kupi sam lepszy tylko żeby nie było jak u mnie mój mąż na imieniny mamie swojej kwiatki za 100 a mi za 5 złoty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...