Skocz do zawartości
Forum

Problemy z erekcją a rzadkie stosunki


Gość 1anonim11111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1anonim11111

Witam Was. Moje problemy dotyczą zaburzeń ed. Od wielu lat nie miałem stosunku. Wcześniej moje kontakty w tej sferze również były bardzo ubogie. Bardzo późna inicjacja, rzadki seks itp. Na przestrzeni ostatnich pieciu lat nie miałem stałej partnerki, nie miałem też seksu. Pojawiły się sporadyczne relacje z kobietami, ale z uwagi na brak zwodu do niczego nie dochodziło. Jak mam pracować nad swoją potencją skoro nie mam możliwości regularnych kontaktów intymnych z kobietą. Sytuacja jest bardzo frustrująca. Tak, masturbuje się. Przyznam, że nie jestem już młody, jak ugryźć ten problem? proszę poradźcie

Odnośnik do komentarza

Jeśli przez długi czas nie miałeś partnerki, a masturbowałeś się, możliwe, że Twój penis po prostu uzaleznił się od masturbacji. A to znaczy, że pobudzisz go do wzwodu tylko masturbacją. Najlepszą radą w takiej sytuacji jest po prostu ograniczenie jej do sytuacji okazyjnych, aby podnieść swoje libido nie przez masturbację tylko poprzez bodźce zewnętrzne. Efektów na pewno nie zobaczysz na drugi dzień, ale z czasem powoli na pewno zacznie się wszystko zmieniać. Oprócz tego, jedz produkty, które mogą stymulować Twoje libido, a więc ryby 2-3 razy w tygodniu i owoce moża, do tego pamietaj o zdrowym trybie zycia - niedobor snu naduzywanie alkoholu 0- to tez moze oslabic Twoja potencje. Zadbaj o siebie i zobaczysz ze przy kolejnych kontaktach z kobieta zauwazysz zmiany.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość 1anonim11111

Tarja dzięki a odpowiedź.
Zdrowo się odżywiam; ryby jadam, alkohol w znikomych ilościach; narkotyki i tytoń w ogóle. Regularnie uprawiam sport, nie mam nadwagi.
Tylko, że nie wiem kiedy pojawi się następna okazja na bliskość z kobietą. Biorąc pod uwagę częstotliwość z jaką spotykam się z kobietami to teraz najbliższy termin przypada na grudzień/styczeń... I jak tu ograniczać masturbację?

Odnośnik do komentarza
Gość 1anonim11111

Owszem zmęczenie pomaga. Ale uprawianie sportu ile może trwać? godzinę, dwie? Dla mnie ta sytuacja nie jest rozwiązaniem. Poprzez uprawianie sportu nie zmniejsza się ochota na masturbację...

Odnośnik do komentarza

Możesz próbować sportu czy czego chcesz, a jak nigdy nie wiesz kiedy się nadarzy okazja i czy będziesz gotowy to możesz doraznie brac liderin, na godzine przed stosunkiem. Mi tez się zdążały akie sytuacje, i tez uprawiam seks sporadycznie i bardzo sobie cenie ten srodek bo mogę nawet wiecej niż kiedys a to tylko suplement przebadany i nic ciezkiego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...