Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie 19-latka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zawsze byłem szczuply ale po przeprowadzce za granice zaczelo jedzenie w mcdonaldach i tego typu restauracjach, brak ruch, slodycze i przytylem parenascie kilo, mam jakies 170cm wzrostu i waze 80-85kg, nie jestem pewien. Juz probowalem to zrzucic mnostwo razy ale jedyne co pamietam z moich diet to tylko nieustanny glod. Od paru dni pije duzo wody, slodycze zastapilem owowcami, na obiad jem "domowe" rzeczy. Sniadan niestety nie jem bo brakuje mi czasu. Wiem, ze brzmi to jak wymowka. Posilki jem dosyc nieregularnie poniewaz jestem dosyc zabiegany, szkola, praca, silownia, wyjscie z kumplami itp. Jestem z motywowany ale potrzebuje konkretnych rad od osob, ktore znaja sie na rzeczy i doradza mi jak skutecznie zrzucic ok. 15 kg. Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

Zacznij jeść regularnie, to naprawdę pomaga. Jedz mniej a cześciej to rozkręcisz sobie metabolizm i zobaczysz że zaczniesz chudnąć. Jedz śniadania, choćby jabłko, czy szklanka maślanki to bardzo ważne aby jeść je.

Odnośnik do komentarza

jeśli dalej pojawią się u Ciebie głód - spożywaj więcej warzyw i produktów zbożowych bogatych w błonnik, jednocześnie też więcej pij wody niegazowanej czy zielonej herbaty.
Zdecydowanie wyrzuć ze swojej diety fastfoody i słodycze. Nie ma co ukrywać, że brak śniadania sprzyja tyciu - przemyśl to ;) Ważne jest regularne spożywanie 4-5 posiłków dziennie, bez dojadania!

Odnośnik do komentarza

Możesz pomyśleć o użyciu jakiegoś suplementu diety wspomagającego odchudzanie w rodzaju zielonej kawy. W połączeniu z aktywnością fizyczną taką jak jazda na rowerze, bieganie daje bardzo dobre wyniki. Do tego jakbyś wprowadził sobie jakąś dietkę. Na efekty długo nie musiałbyś czekać. Suplement świetnie wzmacnia efekty uprawiania sportu i diety. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...