Skocz do zawartości
Forum

Przewlekła, obwodowa niewydolność żylna


Gość młoda kobieta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość młoda kobieta

Witam!
mm ponad 20 lat, jestem osoba szczupłą, sport zawsze mi towarzysz, nie mam nałogów, nie biorę antykoncepcji, staram się rozsądnie odżywiać (niestety lubię kawę, żółty ser, słodycze), od kilku lat (wczesniej nie zwracalam na to uwagi) borykam się z obrzekami, opuchlizna całych nóg, cellulitem praktycznie od kostek ...Wiem, że mama bedac nastolatka miala problem z obrzekiem jednej łydki, ktory z czasem minal. Byłam u lekarza zrobiła podstawowe badania krwi, wszytsko w porzadku, hormony ok, pod kątem ginekologicznym rownież. Ponadto mialam wykonane badanie dopplera, które wskazało, że wszytko jest w normie, żadnych problemów z układem krązenia. Diagnoza lekarza: przewlekła, obwodowa niewydolnosc żylna. Mowil, że taka jest moja natura, że nic nie da sie z tym zrobić, mam nosic podkolanowki uciskowe, ograniczyc sol, pic duzo wody... Czy faktycznie nic nie da sie z tym zrobic?? Obrzeki sa bardzo uciazliwe, nawet bolesne pod koniec dnia. Nie moge tak dłużej zyc. jestem mloda w ogole nie chodze w sukienkach, spodniczkach bo sie wstydze swoich nog... Gdzie moge szukac pomocy???

Odnośnik do komentarza
Gość młoda kobieta

Dziekuję ślicznie za wskazówki! ZAstanawiam się czy lekarza postawił dobrze diagnozę... po badaniach stwierdził, że układ krwionośny/żylny działa bez zastrzeżeń a tu taki wniosek. Nie wiem, nie znam się, ale sądze, że to sa problemy o podłożu limfatycznym. Co uważacie? Do jakiego lekarza moge sie udać? Byłam juz u jednego chirurga naczyniowego i angiologa i ci nic mi nie poradzili ... Chcę się z tego wyleczyć...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...