Skocz do zawartości
Forum

Stres maturalny


Gość skyeee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skyeee

jutro zdaje mature....strasznie sie denerwuje z tego powodu.jest mi słabo,cały dzień płacze,brzuch mnie boli,od paru dni nic nie jem.boje sie ze jak wstane rano to zemdleje chyba i nie dotre na ta mature....co robic?

Odnośnik do komentarza

Doskonale wiem co czujesz sama jestem tegoroczna maturzystką ,niestety. Trzeba to przezyc zeby moc rozpoczac kolejny etap w zyciu. Najbardziej stresowalam sie ustnym polskim i matematyką ale jakos poszlo. Wazne jest wlasnie by starac sie odprezyc i zrelaksowac przed tak waznym egzaminem. Pozdrawiam serdecznie:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Gdy podchodziłam do matury myślałam, że to największy stres w moim życiu. Wtedy faktycznie może i taki był, ale potem okazało się, że matura to nic w porównaniu np. z sesją czy innymi egzaminami. Ja np. najbardziej się stresowałam egzaminem na prawo jazdy. Ogólnie na stres jest jedna dobra metoda, wg mnie: nie wałkuj tematu. Jak siedzisz i dumasz jak będzie wygladać egzamin, będziesz rozważać co i jak co może być trudnego i czego nie umiesz, to będziesz się stresować. Po prostu o tym nie myśl, wychodź z założenia, że dasz rade bo skoro inni dają tol Ty też dasz. Przygotowałaś się więc czemu ma się nie udać - myśl optymistycznie i przyciągaj do siebie pozytywną energię, a wraz z nią - sukces.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...