Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie krok po kroku monika123455


Gość monika123455666666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika123455666666

Witam. Od kilku miesięcy interesuję się prowadzeniem zdrowego i aktywnego trybu życia. Dodam, że mam 16 lat, ważę 55 kg przy wzroście 163 cm. Chciałabym ujędrnić swoje ciało i zgubić tłuszcz z brzucha. Kilka dni temu złamałam nogę więc nie jestem już w stanie jeździć na rowerze (a przed złamaniem robiłam to mniej więcej 5 razy w tygodniu do godziny czasu szybkim tempem). Ponad to 3-4 razy w tygodniu trening na różne partie przez 40 minut. Z jedzeniem nie mam problemów. Jem regularnie, 5 posiłków dziennie. Nie jem w ogóle słodyczy, smażonych potraw. Naprawdę dużo czytam na ten temat. Jednak zastanawiam się jakie ćwiczenia mogę wykonywać ze złamaną nogą, by jej nie ruszać? Po zdjęciu gipsu zapiszę się na basen, będę pływać 2-3 razy w tygodniu po godzinę czasu głównie kraulem i na plecach. Bieganie odpada, ponieważ mam w stopie śrubę. Dodam, że bardzo lubię produkty mleczne więc często je spożywam. Mój jadłospis przeważnie wygląda tak:
- Na czczo szklanka letniej wody z cytryną, czasem jeszcze z miodem;
- Owsianka na mleku 2% z jabłkiem, bananem, śliwkami lub orzechami ziemnymi;
- Jabłko, banan lub kanapka z żółtym serem;
- Obiad wedle przepisu mamy, coś gotowanego lub pieczonego + surówka;
- Garść orzechów, wafle ryżowe z miodem i kawa zbożowa na mleku;
- 2 kromki chleba typu graham najczęściej z żółtym serem i pomidorem lub sam serek wiejski.
Może coś zmienić w tym jadłospisie? Dodam, że piję 1,5 litra wody dziennie + kawa zbożowa + herbata zielona + szklanka zimnego mleka czasem, bo bardzo lubię.
Bardzo proszę o odpowiedź, jestem załamana, że nie mogę ćwiczyć jak dawniej przez tą nogę.

Odnośnik do komentarza

Tak jak kolega wyżej napisał nic chyba nie da sie zrobić staraj sie tylko troche ruszać z kulami to tez dobre ćwiczenie jest ja jak miałem noge w gipsie 2 miesiące to wcale nie przytyłem przez to że cały czas troche chodziłem a to do sklepu a to do kolegi a potem do szkoły. Wiec jak dobrze pójdzie to nie przytyjesz tym bardziej że dobrze sie odżywiasz.

Odnośnik do komentarza

GregoryPsikuta
Tak jak kolega wyżej napisał nic chyba nie da sie zrobić staraj sie tylko troche ruszać z kulami to tez dobre ćwiczenie jest ja jak miałem noge w gipsie 2 miesiące to wcale nie przytyłem przez to że cały czas troche chodziłem a to do sklepu a to do kolegi a potem do szkoły. Wiec jak dobrze pójdzie to nie przytyjesz tym bardziej że dobrze sie odżywiasz.

nie kolega tylko koleżanka :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...