Skocz do zawartości
Forum

Biała wydzielina o nieprzyjemnym zapachu z rany


Gość Tomekpoznan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomekpoznan

Witam, przy miejscu intymnym jest taki pas o długości 10 cm i jest czerwone i czasem pojawia rana i na tej czerwonej skórze pokryta białe coś i jest mokre. Umyje to miejsce i po godzinę znów powraca. Boli to i wydziela zapach nieprzyjemny podobne do rozkładu ciała.

Odnośnik do komentarza
Gość Tomekpoznan

Jeździłem po szpitalach i każdy mówi ze wszędzie tak samo, brak dermatologa na weekend. Normalnie ubieram luźne bokserki tylko nie miałem bo były brudne. Mam nadzieje ze oparzenie ale oparzenie nie wydziela takiego zapachu rozkładu ciała. Umyje to miejsce razem z wydzielina białym i po godzinie powoli powraca ten biały nalot.

Odnośnik do komentarza

Tomek,nie smaruj się niczym sam, bo jeszcze sobie zaszkodzisz !
Natychmiast do szpitala. Co to znaczy,że nie ma dermatologa, to człowiek ma umrzeć? Poza tym, jak zobaczy to chirurg, to będzie bdb.
Skoro z rany się coś sączy,a na dodatek ma zły zapach.
Natychmiast do szpitala i nie dawaj się zbyć . Niech jakis mędrzec to oczyści.

Odnośnik do komentarza

~stess
Tomek,nie smaruj się niczym sam, bo jeszcze sobie zaszkodzisz !
Natychmiast do szpitala. Co to znaczy,że nie ma dermatologa, to człowiek ma umrzeć? Poza tym, jak zobaczy to chirurg, to będzie bdb.
Skoro z rany się coś sączy,a na dodatek ma zły zapach.
Natychmiast do szpitala i nie dawaj się zbyć . Niech jakis mędrzec to oczyści.

Skoro był w szpitalu i lekarz stwierdził, że potrzebny jest dermatolog, to chyba nie umiera.

Odnośnik do komentarza

Z tym "umieraniem", to była przenośnia, to chyba jasne?
Sęk w tym,że odprawia się z kwitkiem człowieka ( i robi to lekarz ), a póżniej skutki tego , bywają opłakane. Niech robi jak uważa, nie moje zdrowie. Ja tylko piszę z doświadczenia ( mojego i nie tylko), że lepiej uprzeć się ,żeby ktoś pomógł.

Odnośnik do komentarza

~stess
Z tym "umieraniem", to była przenośnia, to chyba jasne?
Sęk w tym,że odprawia się z kwitkiem człowieka ( i robi to lekarz ), a póżniej skutki tego , bywają opłakane. Niech robi jak uważa, nie moje zdrowie. Ja tylko piszę z doświadczenia ( mojego i nie tylko), że lepiej uprzeć się ,żeby ktoś pomógł.

Wiem, że to była przenośnia. I ja również ze szpitala nie odeszłabym bez niczego. No ale jak już jest taka sytuacja, to ja bym naprawdę pojechała na pogotowie i się stamtąd nie ruszyła,

Odnośnik do komentarza

Na pewno wytrzymasz. Jak by to było coś bardzo poważnego, to nie wypuścili by Cię ze szpitala. Skoro mówią, że diagnoza należy do dermatologa to czyli to nie jest jakaś rana z zakażeniem. Bo oczywiście pokazywałeś lekarzowi to co Cię boli i mówiłeś o zapachu?

~tomekpoznan
Lekarze mowią że nie znają się na skórze i mowią żebym poszekał na dermatologa do pon. Ich nie interesuje czy umrze, ma to zajac dermatolog i juz koniec:/ Mam nadzieje ze do pon wytrzymam.

Odnośnik do komentarza

Szkoda,że Ci się nie udało. A jak się czujesz? Od 4 dni , utrzymuje się w takim samym stanie?
Masz jakieś dolegliwości dodatkowo, boli Cię coś ?
Jak nie masz szans na pomoc, to cóż... w poniedziałek koniecznie uderz do lekarza i niech coś z tym zrobi. Niech zdiagnozuje z czym ma do czynienia i już.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...