Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży po 3 tygodniach od stosunku


Gość Anetaaaa87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anetaaaa87

Dziewczyna mojego przyjaciela twierdzi ze jest z nim w ciąży. Stosunek był 3tygodnie temu, po którym dostała okresu. (niby 2 testy, on ich nie widzial bo nie chce z nim utrzymywac teraz kontaktow) Kilka dni temu oznajmila ze boli ja brzuch i ma krawienie. Dzisiaj poszla do lekarza(?) ktory niby dał jej leki na podtrzymanie. Czy myslicie ze na tym etapie - byłby to może 2 tydzień lekarz dałby leki na podtrzymanie? są jeszcze obawy ze może jest w ciazy ale nie z nim... Chlopak jest zalamany. Proszę podpowiedzcie

Odnośnik do komentarza
Gość funny39

Czy mogłabym liczyć na jakąkolwiek pomoc w pewnej sprawie ? pond tydzień temu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia z czego skończył on we mnie. Stosunek odbył się po kilku dniach ponownie skończył we mnie. Ok 18.05 powinnam dostać okresu jednak nie dostałam go a mamy 24.05 od paru dni mam podwyższoną temp 37.2, kaszel, dreszcze stwierdzam iż może to przeziębienie. Słyszałam jednak o tego typu obiawach przy wczesnej ciąży. Dodam, że mam strasznie nadęty brzuch, delikatnie mnie pobolewa, piersi nie bolą mnie wcale, straszny apetyt ciągle bym jadła i zmęczenie. Co mnie zastanowiło pewnego dnia dostałam gorączki 37.8 straszne dreszcze bóle mięśni i okropny ból w dole brzucha tak jak by gorąco w brzuchu...trwało to tylko jednej dzień kolejne wyglądają tak jak opisałam ... Zastanawiam się czy zrobić dzisiaj test wieczorem czy lepiej tradycyjnie jutro rano na czczo ...Podzielcie się ze mną opiniami, może któraś z was miała podobne objawy i czy to może być ciążą ?

Odnośnik do komentarza
Gość funny39

Kolejny dzień minął a ja nadal nie dostałam okresu. Zero jakichkolwiek sygnałów ...zazwyczaj przed okresem miałam więcej śluzu, jednak teraz to przechodzi wszelkie pojęcie...i .śluz jest inny lejący, mleczny czasami delikatnie żółtawy. Temp utrzymuje się 37.1 i strasznie dużo jem a mój brzuszek dziwnie się zaokrąglił :) i jest twardy coś ala wzdęcia.... . Słodycze i jeszcze raz słodycze. Klika godzin do tyłu zjadłam batona, poczułam ulgę ale jest jedno ale zemdliło mnie jak nigdy... i mimo tego że czuję potrzebę zjedzenia tego nie mogę. Zrobiłam test wyszedł negatywny poczekam jeszcze tydzień jeśli okres nie przyjdzie ponawiam test. Znam przypadek gdzie moja koleżanka zrobiła test po tygodniu od braku spodziewanego okresu wyszedł negatywny, zrobiła ponownie po ponad 2 tygodniach wyszedł pozytywny..

Odnośnik do komentarza
Gość Anciak871

funny39 : dokladanie tak jak w moim przypadku, miesiaczka sie zaczela spozniac, potem pojawila sie ochota na orzeszki w miodzie :) , testy (okolo 7) wyszly negatywne, a po 10dniach od terminu spodziewanej miesiaczki zakrecilo mi sie w glowie i wieczorem test pokazal 2 kreseczki. Mam już 3 letniego urwiska :)

Odnośnik do komentarza
Gość funny39

Gratuluję bobaska :) swoją drogą cieszyłabym, się bardzo z maleństwa.. czekam na ten moment ale jednocześnie mam obawy... mieszane uczucia coś czego nigdy nie miałam okazji doświadczyć ...macie racje odczekam tydzień jeśli nic się nie zmieni ponowie test i okażę się czy będzie mi dane zostać mamusią
:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...