Skocz do zawartości
Forum

Zwijanie się wkładek i podpasek


Gość to ja to ja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość to ja to ja

Mam problem i poważnie zaczynam się zastanawiać czy ze mną jest cos nie tak, bo zawsze wkładki albo podpaski mi sie zwijaja odklejaja itd., nie wiem czemu tak sie dzieje zakladam normalnie przyklejam i zawsze sie odklejaja albo na bok schodza albo nie wiem. Jakie wkladki i podpaski polecacie? Zalezy mi na jakichs szerszych i z dobrym klejem

Odnośnik do komentarza

ja używam belli i wkładek i podpasek ( tych cienkich) i ani wkładki ani podpaski nigdy mi isę nie zwineły.
Co do wkładek to zobacz jak duży jest pasek kleju. Jesli wątki to na mur beton będą się odklejać i zwijać jak szeroki nie powinny.
Co do posdpadek to nie bardzo wiem od czego to zależy bo ja noszę takie ze skrzydełkami to one za bardzo się nie odklejają ani nie rolują. Czasem tylko zauważyłam że klej jest słabszy ( może jakis zleżany) Ale rzadko mi się to zdarza.
Czasem jest też to wina samej bielizny, jeśli jest zbyt luźna/

Odnośnik do komentarza
Gość Martusieek

To co opisujesz świadczy o nie dobranej bieliznie oraz o nadmiernym ruchu który powoduje taka sytuacje wybieraj lepiej podpaski wieksze takie ze skrzydełkami zawsze daja lepsza ochrone jednoczesnie pamiętaj że wskazana będzie dopasowana nieco ciasniejsza bielizna najlepiej dwie pary jesli dużo sie poruszasz. unikaj tanich podpasek i luźnej bielizny bo wtedy o niespodzianke nie trudno.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2013 o 14:58, Gość Martusieek napisał:

To co opisujesz świadczy o nie dobranej bieliznie oraz o nadmiernym ruchu który powoduje taka sytuacje wybieraj lepiej podpaski wieksze takie ze skrzydełkami zawsze daja lepsza ochrone jednoczesnie pamiętaj że wskazana będzie dopasowana nieco ciasniejsza bielizna najlepiej dwie pary jesli dużo sie poruszasz. unikaj tanich podpasek i luźnej bielizny bo wtedy o niespodzianke nie trudno.

Niestety, ale to nie bielizna jest problemem, a to, że producent oszczędza na kleju. Always się spieprzyły i muszę poszukać nowych podpasek, takich, które się nie zwijają. Jeśli Naturella ma podobnie, to nie wiem na co mam to zamienić.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość :/
W dniu 11.06.2021 o 19:51, Gość Sosnek napisał:

Niestety, ale to nie bielizna jest problemem, a to, że producent oszczędza na kleju. Always się spieprzyły i muszę poszukać nowych podpasek, takich, które się nie zwijają. Jeśli Naturella ma podobnie, to nie wiem na co mam to zamienić.

Niestety ale podpaski Ci od podpasek Bella też poszliw ślady Always a o Naturelle trudno w moim mieście a i pewnie oni cyganią ale tak to jest jak chłop bierze się za produkcję damskich rzeczy ?

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem   zależy w dużej mierze od rodzaju bielizny. Ta sama do jednych majtek przyklei się mocno,że trudno odczepić,a do innych ledwo się klei.  szczegolnie nie klei się do majtek  z tkaniny bambusowej.  przynajmniej takie mam wrazenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...